ЄС|NATO

Привітання «пані та панове» більше не буде звучати на авіарейсах Lufthansa. Причина – гендерна нейтральність

Lufthansa вносить зміни в звернення до своїх гостями. Надалі вітання «пані та панове» звучати не буде. Зміна поширюється на всю групу, включаючи Swiss, Eurowings, Брюссель і AUA

Насправді ми звикли, що бортпровідники вітають нас в літаку. У більшості випадків зазвичай говориться щось на кшталт: «Шановний пане чи пані, ласкаво просимо на борт вашого рейсу Lufthansa в Берлін». Саме в цій авіакомпанії нас в майбутньому більше не будуть зустрічати таким чином.

Lufthansa назавжди скасовує цю форму звернення! Ця зміна також торкнеться інших авіакомпаній, що належать Lufthansa Group, включаючи Austrian Airlines.

Причина: спілкування з пасажирами повинно бути гендерно нейтральною. Англійська аналог «Ladies and Gentlemen» також зникне з термінології бортпровідників.

За словами представника Lufthansa, пасажирів тепер будуть зустрічати інакше. Як вони це зроблять, залежить від екіпажу літаку. «Для нас важливо, щоб ми в своєму вітанні врахували всіх», – сказав спікер авіакомпанії. Тут, мабуть, буде робитися відмінність в залежності від часу доби. За словами представника, є варіанти, такі як «Шановні гості» або «Доброго ранку / опівдні / вечір» або «Ласкаво просимо на борт». Капітан літака сам буде вирішувати, яке звернення буде використовуватися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України