ЄС|NATO

Привітання «пані та панове» більше не буде звучати на авіарейсах Lufthansa. Причина – гендерна нейтральність

Lufthansa вносить зміни в звернення до своїх гостями. Надалі вітання «пані та панове» звучати не буде. Зміна поширюється на всю групу, включаючи Swiss, Eurowings, Брюссель і AUA

Насправді ми звикли, що бортпровідники вітають нас в літаку. У більшості випадків зазвичай говориться щось на кшталт: «Шановний пане чи пані, ласкаво просимо на борт вашого рейсу Lufthansa в Берлін». Саме в цій авіакомпанії нас в майбутньому більше не будуть зустрічати таким чином.

Lufthansa назавжди скасовує цю форму звернення! Ця зміна також торкнеться інших авіакомпаній, що належать Lufthansa Group, включаючи Austrian Airlines.

Причина: спілкування з пасажирами повинно бути гендерно нейтральною. Англійська аналог «Ladies and Gentlemen» також зникне з термінології бортпровідників.

За словами представника Lufthansa, пасажирів тепер будуть зустрічати інакше. Як вони це зроблять, залежить від екіпажу літаку. «Для нас важливо, щоб ми в своєму вітанні врахували всіх», – сказав спікер авіакомпанії. Тут, мабуть, буде робитися відмінність в залежності від часу доби. За словами представника, є варіанти, такі як «Шановні гості» або «Доброго ранку / опівдні / вечір» або «Ласкаво просимо на борт». Капітан літака сам буде вирішувати, яке звернення буде використовуватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh