Новини з Австрії

В Австрії можуть відновити вимогу носіння маски в приміщенні, вакцинованими вважають ті, які пройшли повний курс щеплень

В даний час в Австрії налічується 11 526 активних випадків коронавіруса (неділя). Кількість хворих на 100 000 населення – 63,2. Видужало 642 199. У лікарнях перебуває 221 осіб, 51 з них – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавируса склало 10 557. вакциновано 5 390 365 осіб (60,34% підлягає вакцинації ). 55,84% з них вже має повний захист.

Для міністра охорони здоров’я Вольфганга Мюкштейна (зелені) заклики до більш суворих правил для нещеплених людей в даний час не є проблемою. «Для мене це обговорення, яке також було розпочато у Відні, поки передчасно», – сказав глава мінохоронздоров’я. До цього член міської ради Відня з питань охорони здоров’я Петер Хакер (SPÖ), серед іншого, ввів в дію заборони доступу для нещеплених людей. «Обмеження суспільного життя тільки для тих, хто не був вакцинована, в даний час не дозріло до у вигляді прийняття загальнонаціонального рішення», – сказав міністр. Однак він висловився за відновлення вимоги маски в приміщенні.

Важлива зміна в програмі Green Pass вступає в силу в неділю. Тепер людина вважається «вакцинованою» тільки з двома вакцинами. Виняток для вакцини Johnson & Johnson. Відомо, що імунізація іншими вакцинами – Biontech Pfizer, Moderna і Astra Zeneca – вимагає двох доз вакцини. І відтепер ви повинні їх показувати. Тим, хто одужав, як і раніше потрібен тільки один укол для імунізації. Ви можете отримати Green Pass за одужання навіть без вакцинації, якщо у вас є свідчення про антитіла не старше трьох місяців. Green Pass потрібно для всіх у віці від 12 років. У Відні правило 3G поширюється на дітей віком від 6 років

За даними Агентства з охорони здоров’я і безпеки харчових продуктів (AGES), 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусів за останні сім днів на 100 000 жителів, становить 63,2. Найвище значення в Lienz – 291.

Фото: © APA / HELMUT FOHRINGER / HELMUT FOHRINGER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України