«Маска не повинна ставати постійною», – заявив канцлер Курц.
В даний час в Австрії нараховується 8 270 активних випадків коронавіруса (неділя). Кількість хворих на 100 000 населення – 11,9. Видужали 626 845. У лікарнях – 164, з них 83 – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 417. вакцинувалися 4 442 272 чоловік (56,43%). 31,56% населення Австрії вже має повний захист.
У четвер федеральний уряд оголосив про ослаблення вимоги до масок
З 1 липня маска не потрібна в приміщенні, де застосовується «правило 3-G». З 22 липня звичайні MNS можна носити тільки в «громадському транспорті» та магазинах для повсякденних потреб, а маски FFP2 – тільки в лікарнях і будинках престарілих. Якщо ситуація і далі буде добре розвиватися, то і тут буде подальше полегшення. На відміну від Азії, маска не є частиною культури європейських країн.
Криза з коронавірусом викликала фінансові проблеми для багатьох людей через втрату роботи або неповного робочого дня. Однак кількість виселень і позовів про виселення було менше, ніж в попередні роки, завдяки відстрочку оренди CoV в 2020 році. Тепер міністерство соціальних справ хоче виділити більше коштів на запобігання виселень. Зокрема, міністр Мюкштейн (Зелені) оголосив про 24 мільйонах євро, за допомогою яких будуть профінансовані проекти Ініціативи житлової безпеки в Австрії. Правова основа для цього повинна бути визначена 1 липня в соціальному комітеті.
«Зелений паспорт» повністю функціонує в Австрії з неділі – тепер також доступні для завантаження і підтвердження вакцинації
Це можна зробити з підписом мобільного телефону на порталі www.gesundheit.gv.at. Там потрібно авторизуватися зі своїм підписом на мобільному телефоні і натиснути на зелений символ паспорта з червоно-біло-червоним прапорцем. Потім можна завантажити сертифікати в форматі PDF. Ці сертифікати вважаються «Зеленими паспортами». Австрійці, які не мають підпису на мобільному телефоні, в даний час повинні йти в муніципалітет, районну адміністрацію або до уповноваженого по роботі з «Ельга» і отримувати свої довідки там.
Фото: Picturedesk