Новини з Австрії

В Австрії економічні показники на 1,1% перевищили докризові значення

14 вересня австрійський міністр праці Мартін Кохер і міністр фінансів Гернот Блюмель провели спільну прес-конференцію. Останній повідомив, що економічні показники в країні на 1,1% перевищили докризові значення

Поточні економічні дані є підставою для оптимізму, – заявив пан Блюмель. Економічні показники поступово поліпшуються у всіх секторах і тепер близькі до середніх значень 2019 року, а десь навіть перевищують їх.

«Це хороша новина для всіх нас – і для компаній, і для людей найманої праці. Ми навчилися краще справлятися з пандемією. Також тепер вакцинація дає нам зовсім інші можливості, ніж це було на початку кризи … »

У той час, як весняний прогноз Австрійського інституту економічних досліджень (WIFO) очікував зростання всього лише в 1,5%, сьогодні ми маємо збільшення показників на 4%, а в наступному році прогнозні показники становлять і 5% зростання. Зрозуміло, все це також позитивно впливає на ринок праці, податкові надходження і, отже, бюджет. Безробіття постійно падає, і кількість пропонованих вакансій в даний час знаходиться на рекордному рівні.

«Гарне економічне становище явно демонструється також і тим, що все менше компаній вимагають економічної допомоги», – заявив міністр фінансів, вказуючи на право компаній вимагати прямі субсидії в разі падіння продажів більш ніж на половину, і відзначаючи, що все менша кількість компаній користується цим правом. Якщо в січні цього року було подано 110 000 заявок на надання фінансової допомоги загальною сумою більш ніж в 615 мільйонів євро, то в червні таких заявок було вже 34 000, а в липні всього 5 700 заявок на загальну суму в 28 мільйонів євро. Ці тенденції явно видно у всіх заходах, пов’язаних з наданням фінансової допомоги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України