Діаспора

Італійцю загрожує довічне ув’язнення за те, що уві сні вбив молотком дружину – 61-річну українку

26 жовтня 2020 світ був шокований  моторишним вбивством українки Віри Мудрої

У місті Ріміні, від руки свого чоловіка-італійця, трагічно загинула жінка із України.

Джованні Лагвардія, здався поліції та визнав свою вину. Згідно попередніх даних, жінка померла від травми голови, нанесеної тупим предметом.

Читайте також: У Неаполі поставили пам’ятний знак на спомин про убиту українку

Що сталося

Близько 4 години ранку 26 жовтня2020 року, у відділенні поліції італійського місті Ріміні, чоловічий голос у слухавці повідомив про вбивство своєї дружини і бажання здатися в руки правосуддя.

Він убив дружину молотком у сні, а потім залишив квартиру і пішов містом у напрямку до порту. Там він наважився взяти у руки мобільний і подзвонити у поліцію.

Італійцю, що уві сні убив молотком дружину-українку, загрожує довічне ув’язнення

Разом вони поїхали у квартиру на вулиці Пола де жило подружжя.

У спальні його помешкання знайшли тіло без ознак життя. Всюди було багато крові, жінка була мертвою. Джованні вдарив її молотком по голові десяток разів.

Чоловіка було негайно заарештовано. На наступний день, 27 жовтня на першому судовому розгляді, суддя підтвердив правильність арешту. Лагвардія висунули звинувачення у навмисному вбивстві, із обтяжуючими обставинами через легковажні причини.

В очікуванні суду

Майже рік тривало судове розслідування цієї справи. “Я вдарив її молотком 18 разів, стільки, скільки років ми прожили рахзом” – заявив Лагвардія на допиті.

Суд над 70-річним сантехніком на пенсії розпочнеться 15 листопада в апеляційному суді суду Ріміні. Qому загрожує довічне ув’язнення.

Обвинуваченого захищає адвокат Андреа Мандолезі, який не виключає можливості повторного запиту про психіатричне обстеження для свого клієнта.

Італійцю, що уві сні убив молотком дружину-українку, загрожує довічне ув’язнення

Віра Мудра 61 рік, приїхала в Італію з України. Вона була матір’ю двох дітей які живуть, в минулому вона працювала доглядальницею.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України