Новини з Австрії

В Австрії деякі федеральні землі вводять обмеження на в’їзд через збільшення кількість випадків захворювань на COVID-19

В даний час в Австрії налічується 29 395 активних випадків коронавіруса (понеділок). Кількість хворих на 100 000 населення – 172,0. Видужали 733 801. У лікарнях перебуває 873 осіб, 220 з них – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 945. вакциновано 5 815 884 чоловік (65,11% загальної кількості населення). 61,81% вже має повний захист.

Район Мельк в Нижній Австрії знаходиться під пильним наглядом. Причина: з рівнем захворюваності 500,8 випадку на 100 000 жителів, регіон має найвищий показник захворюваності в Австрії. В даний час близько 460 чоловік дали позитивний результат на вірус корони. Якщо протягом семи днів ситуація не покращиться, то району Мельк загрожує введення обмеження на виїзд.

А в федеральній землі Зальцбург вже введені обмеження на виїзд із-за великого числа інфікованих коронавірусом людей в трьох муніципалітетах. Ці заходи поширюються на Annaberg-Lungötz, St. Koloman і Adnet. Міра в двох громадах застосовується з 20 жовтня по 3 листопада. Вже з 18 жовтня, обмеження діють в громаді Св. Коломан, яка також в Тенненгау.

«Правило 3-G» на робочому місці, яке фактично було оголошено минулого тижня, відкладено. Про це вчора повідомив ZIB2. Причина затримки, на відміну від раніше заявлених Міністерством охорони здоров’я, полягає в тому, що правова основа для цього все ще відсутня. Рішення про це було прийнято в Національну раду в середу, Федеральна рада схвалить його не раніше, ніж наступного четверга. Якщо там заблокують Закон про заходи щодо Covid-19, «3-G» можна буде ввести на робочому місці тільки в середині грудня.

Фото: © APA / BARBARA GINDL

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України