Новини з Австрії

В Австрії через низьку захворюваність на коронавірус з 10 червня очікується подальше пом’якшення карантинних обмежень

В даний час в Австрії налічується 10 909 активних випадків коронавіруса (вівторок). Кількість хворих на 100 000 населення -27,2. Видужали 622 026. У лікарнях – 280, з них 146 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 388. вакцинувалося 3 938 390 осіб (50,03%). 23,30% населення Австрії вже має повний захист.

Кількість нових інфекцій і, отже, семиденна захворюваність залишаються на низькому рівні. Тим часом кількість щеплень збільшується.

Міністр охорони здоров’я Вольфганг Мюкштейн (Зелені) оголосив у вівторок, що більше половини вакцинованого населення (від дванадцяти років) отримали принаймні одну дозу. Це 44,2 відсотка від загальної чисельності населення країни і, за даними Мюкштейна, понад 50 відсотків від усього населення, що підлягає вакцинації. «Це сприяє подальшому поліпшенню ситуації з інфекцією в Австрії, а також робить можливим подальші ослаблення. Важливо, що так багато людей вже зробили цей крок », – сказав міністр охорони здоров’я.

Премія в розмірі 500 євро CoV, запланована урядом для лікарів і медсестер, вчора пройшла затвердження в парламентському комітеті з охорони здоров’я

Рішення підтримали не тільки урядові фракції ÖVP і Зелені, але і FPÖ, повідомили АПА в парламентських групах SPÖ і ÖVP. План уряду передбачає, що приблизно 189 000 співробітників лікарень, стаціонарів і мобільних служб допомоги повинні отримати в середньому близько 500 євро. Подача заявки SPÖ на розширення з метою включення ширших кіл потенційних бенефіціарів була поки відкладена.

У четвер, 10 червня, нарешті, почнеться подальше пом’якшення по всій Австрії

Один з найважливіших моментів на самому початку: немає необхідності носити маску на відкритому повітрі! Однак це полегшення діє не у всіх сферах, тому що в сфері громадського харчування ви повинні носити маску на вулиці. Не більше восьми дорослих можуть перебувати в приміщенні і не більше 16 дорослих на відкритому повітрі, плюс діти, які потребують догляду за столом. Крім того, комендантська година буде перенесено з 22:00 до опівночі. Звичайно, сертифікат 3G і раніше діє. В ресторан допускаються тільки ті, хто пройшов вакцинацію, пройшов тестування або видужав. Допустима мінімальна дистанція буде скорочена з двох до одного метра, тому «слоненя» знову святкує своє повернення. Таким чином, мінімальний доступний квадратний метр на одного покупця може бути зменшений з 20 до 10 в роздрібній торгівлі. Це стосується також музеїв і спорту.

Фото: REUTERS / DADO RUVIC

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України