Діаспора

В Австрії 9-річна дитина загинула у причеі з зерном

Цей сумний нещасний випадок, що призвів до смерті дитини на селянському дворі у австрійському Флахгау, тепер тягне за собою розслідування щодо халатності

Драма сталася на фермі у регіоні Флахгау у Зальцбурзі у понеділок вдень. На подвір’ї стояв трактор разом із причепом із зерном, яке того дня мали висипати. Для цього кузов причепа був піднятий приблизно на 45 градусів, щоб зерно могло стікати через лійку встановленою трубою.

Після того, як фермер запустив привід шнека, який мав переміщати зерно далі, він пішов у комору. На місці розвантаження залишився дідусь фермера та два його онуки (8 і 9 років), які залізли на кузов і скочувалися вниз знову і знову на імпровізованій гірці.

Раптом, і, мабуть, зовсім несподівано, виник такий потік із зерна, що затягнув у себе старшого з двох хлопчиків. Тіло дитини заблокувало. У паніці та розпачі молодший брат підняв сполох. Декілька дорослих відкопали 9-річну дитину, яка тим часом знепритомніла.

Вже за п’ять хвилин місцева швидка допомога була на місці події. А через три хвилини на місці трагедії приземлився зальцбурзький вертоліт швидкої допомоги “Кристофор 6”.

Після надання першої медичної допомоги хлопчика було доставлено на гелікоптері до університетської лікарні Зальцбурга. Проте близько півночі лікарі-реаніматологи університетської лікарні програли битву за життя маленького хлопчика.

Поліція розслідує трагедію.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: APA/HELMUT FOHRINGER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України