Діаспора

Після року розслідування трьом афганцям висунуто звинувачення у згвалтуванні та вбивстві школярки у Відні

Після більш ніж року розслідувань, запитів та експертних висновків щодо молодої школярки з Австрії Леоні нарешті було висунуто звинувачення трьом підозрюваним афганцям (16, 18, 22 років). Про це заявила у четвер прес-секретар прокуратури Ніна Буссек. Згідно з повідомленням, трійця постане перед судом за підозрою у згвалтуванні та сексуальному насильстві над неповнолітніми за обтяжливих обставин, але не у вбивстві.

Школярка з Тульна прийшла з двома молодими людьми до квартири у Відні близько 2 години ночі 26 червня 2021 року, ймовірно, прийняла наркотики і була зґвалтована щонайменше двома з чотирьох підозрюваних. Аналіз ДНК викриває трьох афганців (16, 18, 22 років). Коли дівчина знепритомніла, вони помістили її під душ, дали попити йогурт і, нарешті, викинули неживе тіло на газоні неподалік квартири. Перехожі виявили тіло наступного ранку.

Троє афганців (16, 18, 23 роки) було заарештовано відносно швидко. 22-річний перевдягнений втікач здійснив ефектну втечу до Англії. Після міжнародного розшуку його було спіймано в лондонському готелі наприкінці липня 2021 року, взято під варту для екстрадиції та передано віденському правосуддю наприкінці березня.

Згідно з обвинувальним висновком, троє обвинувачених вже заздалегідь вирішили накачати Леоні наркотиками та зґвалтувати її разом. Афганці нібито згодували дівчинці вісім пігулок екстазі, а потім зґвалтували її. Приблизно за 90 хвилин дівчинка задихнулася, після чого віднесли її на вулиці та залишили біля дерева. Згідно з обвинувальним висновком, обвинувачені планували зґвалтувати Леоні, але не вбивати її. Тому звинувачення у вбивстві не було висунуто. Розслідування щодо одного з підозрюваних було припинено, оскільки він, мабуть, лише приніс наркотики.

На одного обвинуваченого (22 роки) може чекати довічне ув’язнення. Двом іншим обвинуваченим на момент скоєння передбачуваного злочину було лише 16 та 18 років відповідно, їм загрожує максимальне покарання до 20 років.

“В даний час необхідно передбачити місячний термін для подання апеляції, тому, якщо все піде за планом, суд може відбутися в середині або наприкінці серпня”, – говорить адвокат Флоріан Хелльварт, який представляє інтереси батьків Леоні. Однак дата судового розгляду у вересні/жовтні здається більш реалістичною, дату буде визначено не раніше середини серпня. Щодо обвинувачених діє презумпція невинності.

За матеріалами: https://www.oe24.at/
Фото: privat

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.