Новини з Австрії

В Австрії 18-річний банківський службовець украв у своїх клієнтів 200 000 євро

Вкраденими грошима він фінансував своє розпусне життя. 18-річний юнак купив дві розкішні машини та закочував шикарні вечірки з шампанським у дорогих готелях.

Юнак хотів вести спосіб життя світського марнотратника життя, але оскільки не вигравав у лотерею і не походив з особливо багатої сім’ї, він став злочинцем. Як стверджується слідством, банківський службовець в Австрії зняв понад 200 000 євро з ощадних рахунків своїх клієнтів у період із червня до серпня 2021 року.

На вкрадені гроші молодик фінансував розкішне життя і спекулював біткойнами. Серед іншого він купив дві дорогі машини вартістю близько 100 000 євро кожна. А саме: Audi R8 та BMW M4 у вишуканих тюнінгових комплектаціях. Поїздки на них майже завжди закінчувалися ночівлями у дорогих готелях, де 18-річний хлопець із своїми друзями проводив дикі вечірки із шампанським. За словами представника поліції, “він дійсно добре проводив час”. Юнака підвело банальне марнославство – він любив завантажувати фотозвіти про поїздки та наступні святкування в Facebook, Instagram і Tiktok, що зрештою викликало хвилювання у кількох заздрісників, які анонімно інформували поліцію.

Коли слідчі звинуватили підозрюваного, він покірно у всьому зізнався. Юнак був негайно звільнений своїм роботодавцем, а його авто конфісковано. Справу передано до прокуратури. Цікаво, що клієнти банку навіть не помітили нестачі грошей на їхніх ощадних рахунках.

За матеріалами: https://www.oe24.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України