В Австралії знайшли рідкісні зуби доісторичної мега-акули

Розміри знахідки більше в два рази, ніж зуби сучасних акул.

В Австралії знайшли рідкісні зуби доісторичної мега-акули. Знахідка була виявлена на Великій океанській дорозі, неподалік від Мельбурна жителем Ян-Джука.

Власник знахідки навіть уявити не міг, наскільки цінним виявиться для науки даний екземпляр. Він відразу ж звернувся до працівників австралійського палеонтологічного музею, які повідомили йому про те, що власником цієї кісткової тканини є давно вимерлий хижак.

Відомо, що мега-акула мала 7-сантиметрові зубі, а жила понад 25 млн років тому. Її розмір сягав 9 метрів в довжину – це майже в два рази більше, ніж довжина сучасної великої білої акули. Зазначимо, що знахідка дійсно має міжнародне значення – такий екземпляр, вперше знайдений в Австралії. Вчені впевнені, що знайдений зуб відноситься до групи Carcharocles angustidens.

Нагадаємо, що акули оберігаються всесвітніми організаціями. Їх чисельність постійно контролюється, оскільки зміна кількості представників хижаків може створити дисбаланс в підводному світі.

Раніше повідомлялося про те, що на гавайському березі знайшли сотню мертвих акул-молотів. Місцеві влади пов’язують це з неправомірною і жорстокої діяльністю людини, тому вирішили прийняти закон, який забороняє ловлю акул для комерційних цілей.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh