Авторські статтіТехно

В Австралії знайшли рідкісні зуби доісторичної мега-акули

Розміри знахідки більше в два рази, ніж зуби сучасних акул.

В Австралії знайшли рідкісні зуби доісторичної мега-акули. Знахідка була виявлена на Великій океанській дорозі, неподалік від Мельбурна жителем Ян-Джука.

Власник знахідки навіть уявити не міг, наскільки цінним виявиться для науки даний екземпляр. Він відразу ж звернувся до працівників австралійського палеонтологічного музею, які повідомили йому про те, що власником цієї кісткової тканини є давно вимерлий хижак.

Відомо, що мега-акула мала 7-сантиметрові зубі, а жила понад 25 млн років тому. Її розмір сягав 9 метрів в довжину – це майже в два рази більше, ніж довжина сучасної великої білої акули. Зазначимо, що знахідка дійсно має міжнародне значення – такий екземпляр, вперше знайдений в Австралії. Вчені впевнені, що знайдений зуб відноситься до групи Carcharocles angustidens.

Нагадаємо, що акули оберігаються всесвітніми організаціями. Їх чисельність постійно контролюється, оскільки зміна кількості представників хижаків може створити дисбаланс в підводному світі.

Раніше повідомлялося про те, що на гавайському березі знайшли сотню мертвих акул-молотів. Місцеві влади пов’язують це з неправомірною і жорстокої діяльністю людини, тому вирішили прийняти закон, який забороняє ловлю акул для комерційних цілей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.