Авторські статтіНовини з Австрії

Пошта Австрії може перейти на чотириденний робочий тиждень

Поштова служба Австрії Austrian Post в даний час опрацьовує питання про перехід на чотириденний робочий тиждень. Голова профспілки Austrian Post Хельмут Кестінгер позитивно ставитися до такого режиму робочого часу. «Якщо уряд виступає за більшу гнучкість у сфері праці, то ми готові це прийняти і реалізовувати свої права і інтереси», — заявив лідер профспілкового руху австрійської поштової служби.

У керівництві Austrian Post таку пропозицію з боку профспілки вважають конструктивним. «Нова правова база дозволить реалізувати чотириденний робочий тиждень», — заявив глава компанії Георг Пельцль. На його думку, такий режим принесе користь компанії. «Ми зможемо краще реагувати на максимальні навантаження і використовувати трудові ресурси більш ефективно. Крім того, якщо гнучкість робочого часу зробить співробітників більш щасливими, тоді вони будуть більш мотивовані», — додав Пельцль.

Остаточне рішення про перехід на чотириденний робочий тиждень в Austrian Post, а також ряді інших компаніях може бути прийнято майбутньої восени, коли, за словами президента Австрійської федерації профспілок (?GB) Вольфганг Катзян, відбудеться конференція федерації, присвячена майбутнім колективним переговорам, а також підвищення заробітної плати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.