Пошта Австрії може перейти на чотириденний робочий тиждень

Поштова служба Австрії Austrian Post в даний час опрацьовує питання про перехід на чотириденний робочий тиждень. Голова профспілки Austrian Post Хельмут Кестінгер позитивно ставитися до такого режиму робочого часу. «Якщо уряд виступає за більшу гнучкість у сфері праці, то ми готові це прийняти і реалізовувати свої права і інтереси», — заявив лідер профспілкового руху австрійської поштової служби.

У керівництві Austrian Post таку пропозицію з боку профспілки вважають конструктивним. «Нова правова база дозволить реалізувати чотириденний робочий тиждень», — заявив глава компанії Георг Пельцль. На його думку, такий режим принесе користь компанії. «Ми зможемо краще реагувати на максимальні навантаження і використовувати трудові ресурси більш ефективно. Крім того, якщо гнучкість робочого часу зробить співробітників більш щасливими, тоді вони будуть більш мотивовані», — додав Пельцль.

Остаточне рішення про перехід на чотириденний робочий тиждень в Austrian Post, а також ряді інших компаніях може бути прийнято майбутньої восени, коли, за словами президента Австрійської федерації профспілок (?GB) Вольфганг Катзян, відбудеться конференція федерації, присвячена майбутнім колективним переговорам, а також підвищення заробітної плати.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh