Авторські статтіТехно

В австралійській пивоварні створили пиво для космонавтів

Австралійська компанія «4 Pines Brewing» створила пиво, яким зможуть насолодитися космонавти. Тепер можна не видавлювати його з тюбика, а пити прямо з пляшки.

Австралійська пивоварня «4 Pines Brewing» у співпраці з компанією «Saber Astronautics Australia» створили «космічне» що пиво іменується «Vostok Space Beer». Завдяки новій тарі космонавти не будуть видавлювати напій з тюбика. Ємність схожа на звичні скляні пляшки, але горлечко значно довше звичайного. Це зроблено з тією метою, щоб пиво не «випадало» з пляшки, а плавно тяглося з дна у ротову порожнину за рахунок спеціального гніту, і утримувалася силою поверхневого натягу. Саме ж пиво буде з низькою кількістю газів, але достатнім для того, щоб насолодитися смаком продукту. Австралійський підприємець Джейсон Хелд зазначив, що в космосі обличчя і рот опухають, тому, при розробці «космічного» напою, однією з цілей було створити такий смак, щоб подолати ці труднощі.

Незважаючи на те, що у космонавтів вже була можливість насолодитися цим напоєм в невагомості, пиво «Vostok Space Beer» створено спеціально для космонавтів. Воно тестувалося в умовах мікрогравітації над Флоридою.

В австралийской пивоварне создали пиво для космонавтов

Відомо, що японська пивоварня «Sapporo Breweries» здійснювала продажів «неземного» пива, яке, за їх словами, зварене з ячменю, вирощеного в орбітальної лабораторії МКС.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.