В австралійській пивоварні створили пиво для космонавтів

Австралійська компанія «4 Pines Brewing» створила пиво, яким зможуть насолодитися космонавти. Тепер можна не видавлювати його з тюбика, а пити прямо з пляшки.

Австралійська пивоварня «4 Pines Brewing» у співпраці з компанією «Saber Astronautics Australia» створили «космічне» що пиво іменується «Vostok Space Beer». Завдяки новій тарі космонавти не будуть видавлювати напій з тюбика. Ємність схожа на звичні скляні пляшки, але горлечко значно довше звичайного. Це зроблено з тією метою, щоб пиво не «випадало» з пляшки, а плавно тяглося з дна у ротову порожнину за рахунок спеціального гніту, і утримувалася силою поверхневого натягу. Саме ж пиво буде з низькою кількістю газів, але достатнім для того, щоб насолодитися смаком продукту. Австралійський підприємець Джейсон Хелд зазначив, що в космосі обличчя і рот опухають, тому, при розробці «космічного» напою, однією з цілей було створити такий смак, щоб подолати ці труднощі.

Незважаючи на те, що у космонавтів вже була можливість насолодитися цим напоєм в невагомості, пиво «Vostok Space Beer» створено спеціально для космонавтів. Воно тестувалося в умовах мікрогравітації над Флоридою.

Відомо, що японська пивоварня «Sapporo Breweries» здійснювала продажів «неземного» пива, яке, за їх словами, зварене з ячменю, вирощеного в орбітальної лабораторії МКС.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh