Авторські статтіТехно

Експерти назвали нову гіпотезу, чому прибульці не вийшли на контакт

Експерти в області астрономії, нейробіології і антропології з Інституту SETI висунули гіпотезу, через яку прибульці ще не зв’язалися з людьми, як повідомляє «Версія.Інфо».

На думку астробіолога Наталі Каброль, справа може бути у відмінності способів передачі інформації. Експерти відзначили, що прибульці могли надсилати якісь повідомлення, але люди їх просто не зрозуміли. Людство обмежене у тому, як сприймати світ і потоки даних, що його оточують. Навіть на Землі істоти можуть спілкуватися не так, як люди, і виходить зрозуміти тільки окремі зовнішні прояви.

Мешканці іншої планети можуть намагатися зв’язатися із землянами своїми методами, які людством просто не сприймаються. Фахівці сподіваються, що в майбутньому це можна буде нівелювати за допомогою комп’ютерних програм. Штучний інтелект навчать розуміти різні способи зв’язку, і є ймовірність, що так вийде зловити і помітний сигнал з інших планет. Однак це не гарантує стовідсоткового результату, оскільки все одно машину буде обмежувати людське мислення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.