Експерти назвали нову гіпотезу, чому прибульці не вийшли на контакт

Експерти в області астрономії, нейробіології і антропології з Інституту SETI висунули гіпотезу, через яку прибульці ще не зв’язалися з людьми, як повідомляє «Версія.Інфо».

На думку астробіолога Наталі Каброль, справа може бути у відмінності способів передачі інформації. Експерти відзначили, що прибульці могли надсилати якісь повідомлення, але люди їх просто не зрозуміли. Людство обмежене у тому, як сприймати світ і потоки даних, що його оточують. Навіть на Землі істоти можуть спілкуватися не так, як люди, і виходить зрозуміти тільки окремі зовнішні прояви.

Мешканці іншої планети можуть намагатися зв’язатися із землянами своїми методами, які людством просто не сприймаються. Фахівці сподіваються, що в майбутньому це можна буде нівелювати за допомогою комп’ютерних програм. Штучний інтелект навчать розуміти різні способи зв’язку, і є ймовірність, що так вийде зловити і помітний сигнал з інших планет. Однак це не гарантує стовідсоткового результату, оскільки все одно машину буде обмежувати людське мислення.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh