Новини з Австрії

В Австрії невакцинованих хочуть відправити в жорстокий локдаун, також хочуть ввести інститут “прищеплених шерифів”

Сьогодні австрійський уряд повідомить, які заходи прийме для боротьби з коронавірусів в Австрії восени

Головне питання коронасамміта – чи буде введений локдаун для нещеплених?

Вірус корони продовжує поширюватися в Австрії. Тільки за останню добу в країні зареєстровано понад 1 438 нових випадків. Цифри не тільки залишаються на високому рівні, але і швидко ростуть.

«У мене явну перевагу: вакцинація, а не ізоляція», – заявив канцлер Себастьян Курц в неділю. Іншими словами: нещеплених людей чекають важкі часи.

Розклад сьогоднішнього нового «коронасаміту»:

➤ 8:30 – Саміт глав земель Австрії. Керівництво земель частково бере участь особисто в Федеральної канцелярії (наприклад, Тіроль Гюнтер Платтер), частково за допомогою відеоконференцзв’язку. Такі експерти, як Хервіг Остерману (Health Austria), також знову будуть доступні для консультацій провідних політиків.

➤ 10:00 – Прес-конференція: після наради федерального уряду з губернаторами і експертами федеральний канцлер виступить перед представниками засобів масової інформації.

➤ 11.00 – перше засідання Ради міністрів після річної перерви

Деякі ключові моменти можливих заходів вже стали відомими. Якщо через вичерпані потужності лікарень будуть потрібні більш жорсткі заходи по боротьбі з коронавірусом, цілком можливо відправити тільки невакцинованих людей в жорсткий локдаун. Ніяких дискотек, ресторанів, фітнес-центрів або культурних розваг. Крім того, введення «прищепних шерифів» для контролю 3G і зосередження на ревакцинації.

Однак бургомістр Відня Міхаель Людвіг (SPÖ) вимагає більш строгих правил щодо корони для всієї Австрії! Плану канцлера йому мало. Він назвав заходи Курца «недостатніми, щоб впоратися з ситуацією». Від МОЗ лунає вимога про масці в приміщенні і повернення до маски FFP2 в деяких областях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України