Економіка

До Сміли заходить потужний інвестор, який планує відкрити вагоноремонтний завод на 400 робочих місць

Новий завод працюватиме на території ПрАТ «Смілянський машинобудівний завод».

На сесії Смілянської міської ради депутати вже проголосували за надання ПрАТ «Смілянський машинобудівний завод» згоди на поділ земельної ділянки на вул. Незалежності, 67. А вже на виконкомі міський голова Сергій Ананко пояснив, що на базі Машинобудівного заводу буде відкрите нове підприємство – вагоноремонтний завод. Він запрацює вже у цьому році, а у крайньому разі – наступного року.

Вже відбулася купівля-продаж частини землі та приміщень ПрАТ «Смілянський машинобудівний завод» і нові власники планують відкрити завод на 400 робочих місць. Загалом першим етапом планується створити 200 робочих місць, а за два роки досягнути кількості у зазначених 400 робітників.

Власник Машбуду має ще багато земельних ділянок і виробничих приміщень на своїй території, тому планується створити внутрішню кооперацію. Усім буде зручно працювати, якщо на одній території діятимуть ливарний, машинобудівний і ремонтний заводи. Цей системний підхід дозволить спростити виробничий процес та утворити зручні виробничі зв’язки для виготовлення кінцевого продукту.

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України