Авторські статтіНовини

В Аргентині є Кругле озеро, яке може бути входом в базу НЛО

В Аргентині є Кругле озеро, яке може бути входом в базу НЛО. Так стверджують уфологи на чолі з американцем Скоттом К. Уорингом.

Недалеко від Буенос-Айреса знаходиться Кругле озеро, назване так із-за своєї ідеальної форми у вигляді кола. Діаметр водойми становить близько 120 метрів, а в його середині є острівець, що обертається навколо своєї осі.

Аргентинський режисер Серхіо Неспиллер понад півроку працював над створенням фільму жахів про НЛО, заснованому на реальних фактах та інформації про це озеро, яке вважають самим дивним на планеті. У своїй роботі він розповів про координати і таємниці озера.
Цікаво, що вчені не знають, як утворилася цяводойма. Єдине, що їм відомо, то це те, що озеро не заростає водоростями і має дуже низьку температуру води. Крім того, вода в ньому прозора й майже крижана, хоча озеро знаходиться в зоні тропіків. На відміну від боліт, які розміщені неподалік, воно має тверде дно з невеликим шаром мулу.

Знімальна група здійснила дві експедиції до Круглого озера. Перша спроба була невдала: вони не добралися до водойми, застрягши в болоті в 900 метрах від нього. Вдруге вони вирушили на пошуки загадкового об’єкта з групою біологів, геологів і уфологів, а також взяли велику кількість технічних засобів для вивчення ґрунту дна, складу води і рослинності.

Про результати експедиції вони хочуть розповісти громадськості у фільмі, заснованому на їх аналізі і розповідях місцевих жителів про Кругле озеро. Американський уфолог Скотт К. Уорінг стверджує, що це база НЛО. Він також додав, що розміри водойми можуть дозволити увійти в нього стометровому літаючому об єкту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України