Авторські статті

В Апеляційному суді Києва чиниться наруга над правосуддям

Охорона нікого не пропускає до приміщення Апеляційного суду, де сьогодні відбуваються розгляди апеляцій у справах затриманих майданівців. Мовляв, всередині немає вільного місця. Хоча насправді вільного місця повно. Тільки депутатам вдається проводити всередину по одній людині. Охорона не хотіла пропускати навіть родичів одного з підсудних, вимагаючи від них додаткових документів, аби пройти.

Журналістам, що потрапили всередину, суд одразу заборонив записувати відео, а згодом — і аудіо.

Аргументація прокурорів — нульова, вони бубонять щось нерозбірне й абсурдне з папірців. А до захисників суд не дослухається.

Наразі результати судових засідань такі:

1. Полтавець Дмитро — залишили під вартою в СІЗО. Аргумент прокурорів, узятий судом до уваги — «людина не прописана офіційно в Києві (хоча є договір аренди квартири); з дружиною живе в неофіційному шлюбі; дитина, яку виховує теж на нього не оформлена — тому може коїти особливо тяжкі злочини».

2. Цілицький Владислав, 1990 р.н., програміст, узятий на поруки депутатами (Мирним, Швайкою, Яценюком та ін.) — залишили під вартою в СІЗО. Аргумент — «може переховуватись від слідства».

3. Мисяк Ігор — запобіжний захід змінено на домашній арешт (цілодобово).

4. Сайдаков Дмитро — запобіжний захід змінено на домашній арешт (цілодобово).

Активісти, яким вдалося потрапити до суду, випадково почули розмову прокурорів: «Дела какие-то неинтересные…»

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

4 коментарів

  1. Для ” Ужгородец” мой мнение, что народ всегда прав он знал кого он выбирал. Народ ВСЕГДА достоин своих правителей.

  2. А во всём виноваты евреи, они ещё при совдепии говорили : “и ой, и я не знаю и очём Вы говорите, а ехать таки надо.”
    И теперь из-за того, что им хорошо ТАМ, нам плохо ЗДЕСЬ.

  3. Судді ніколи не будуть приймати справедливі, а значить законні рішення з наступних причин: по-перше, українське кримінально-олігархічне законодавство не є правове, по-друге, неправове українське законодавство дозволяє суддям вибірково застосовувати норми процесуального і матеріального права, по-третє, судді задля задоволення чиїхось інтересів керуються правовими позиціями викладеними у постановах вищих судів України, які дуже часто суперечать нормам законодавства, по-четверте, українські судді не несуть ні юридичної відповідальності перед української псевдодержавою, ні перед громадянами за прийняття ними незаконних ухвал, постанов, рішень чи вироків, по-п’яте, свідомість суддів запрограмована на захист інтересів тих у кого більше прав, а більше прав завжди у того в Україні у кого більше влади.Щоб жилося в Україні нормально і цивілізовано потрібно щоб, по-перше, бізнес був відокремлений від політики, по-друге, законодавці повинні жити приблизно в таких саме умовах і отримувати приблизно такі ж самі доходи, як і ті, що живуть, працюють чи займаються діяльністю по закону. Крім того, по-перше, має діяти фундаментальний принцип права – взаємна відповідальність влади і особи, по-друге, судді повинні нести кримінальну, дисциплінарну та цивільно-правову відповідальність за порушення строків розгляду справ, за порушення норм матеріального чи процесуального права та за прийняття незаконних рішень. Для того щоб так було потрібно щоб законодавці створили правове законодавство – справедливе, яке б забезпечувало рівність можливостей. За усі роки незалежності псевдодержава України, органи місцевого самоуправства, правопохоронні органи та псевдосуди були і залишаються корумпованою організованою злочинною організацією, яка прибирає усі ресурси до своїх брудних рук та здійснює геноцид над українським народом, керуючись неправовим злочинним законодавством.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.