В Апеляційному суді Києва чиниться наруга над правосуддям

Охорона нікого не пропускає до приміщення Апеляційного суду, де сьогодні відбуваються розгляди апеляцій у справах затриманих майданівців. Мовляв, всередині немає вільного місця. Хоча насправді вільного місця повно. Тільки депутатам вдається проводити всередину по одній людині. Охорона не хотіла пропускати навіть родичів одного з підсудних, вимагаючи від них додаткових документів, аби пройти.

Журналістам, що потрапили всередину, суд одразу заборонив записувати відео, а згодом — і аудіо.

Аргументація прокурорів — нульова, вони бубонять щось нерозбірне й абсурдне з папірців. А до захисників суд не дослухається.

Наразі результати судових засідань такі:

1. Полтавець Дмитро — залишили під вартою в СІЗО. Аргумент прокурорів, узятий судом до уваги — «людина не прописана офіційно в Києві (хоча є договір аренди квартири); з дружиною живе в неофіційному шлюбі; дитина, яку виховує теж на нього не оформлена — тому може коїти особливо тяжкі злочини».

2. Цілицький Владислав, 1990 р.н., програміст, узятий на поруки депутатами (Мирним, Швайкою, Яценюком та ін.) — залишили під вартою в СІЗО. Аргумент — «може переховуватись від слідства».

3. Мисяк Ігор — запобіжний захід змінено на домашній арешт (цілодобово).

4. Сайдаков Дмитро — запобіжний захід змінено на домашній арешт (цілодобово).

Активісти, яким вдалося потрапити до суду, випадково почули розмову прокурорів: «Дела какие-то неинтересные…»

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

4 коментарі

  1. Дляпреступника суд всегда злочынний……..

  2. Для ” Ужгородец” мой мнение, что народ всегда прав он знал кого он выбирал. Народ ВСЕГДА достоин своих правителей.

  3. А во всём виноваты евреи, они ещё при совдепии говорили : “и ой, и я не знаю и очём Вы говорите, а ехать таки надо.”
    И теперь из-за того, что им хорошо ТАМ, нам плохо ЗДЕСЬ.

  4. Ужгородець

    Судді ніколи не будуть приймати справедливі, а значить законні рішення з наступних причин: по-перше, українське кримінально-олігархічне законодавство не є правове, по-друге, неправове українське законодавство дозволяє суддям вибірково застосовувати норми процесуального і матеріального права, по-третє, судді задля задоволення чиїхось інтересів керуються правовими позиціями викладеними у постановах вищих судів України, які дуже часто суперечать нормам законодавства, по-четверте, українські судді не несуть ні юридичної відповідальності перед української псевдодержавою, ні перед громадянами за прийняття ними незаконних ухвал, постанов, рішень чи вироків, по-п’яте, свідомість суддів запрограмована на захист інтересів тих у кого більше прав, а більше прав завжди у того в Україні у кого більше влади.Щоб жилося в Україні нормально і цивілізовано потрібно щоб, по-перше, бізнес був відокремлений від політики, по-друге, законодавці повинні жити приблизно в таких саме умовах і отримувати приблизно такі ж самі доходи, як і ті, що живуть, працюють чи займаються діяльністю по закону. Крім того, по-перше, має діяти фундаментальний принцип права – взаємна відповідальність влади і особи, по-друге, судді повинні нести кримінальну, дисциплінарну та цивільно-правову відповідальність за порушення строків розгляду справ, за порушення норм матеріального чи процесуального права та за прийняття незаконних рішень. Для того щоб так було потрібно щоб законодавці створили правове законодавство – справедливе, яке б забезпечувало рівність можливостей. За усі роки незалежності псевдодержава України, органи місцевого самоуправства, правопохоронні органи та псевдосуди були і залишаються корумпованою організованою злочинною організацією, яка прибирає усі ресурси до своїх брудних рук та здійснює геноцид над українським народом, керуючись неправовим злочинним законодавством.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh