Авторські статті

В Апеляційному суді Києва чиниться наруга над правосуддям

Охорона нікого не пропускає до приміщення Апеляційного суду, де сьогодні відбуваються розгляди апеляцій у справах затриманих майданівців. Мовляв, всередині немає вільного місця. Хоча насправді вільного місця повно. Тільки депутатам вдається проводити всередину по одній людині. Охорона не хотіла пропускати навіть родичів одного з підсудних, вимагаючи від них додаткових документів, аби пройти.

Журналістам, що потрапили всередину, суд одразу заборонив записувати відео, а згодом — і аудіо.

Аргументація прокурорів — нульова, вони бубонять щось нерозбірне й абсурдне з папірців. А до захисників суд не дослухається.

Наразі результати судових засідань такі:

1. Полтавець Дмитро — залишили під вартою в СІЗО. Аргумент прокурорів, узятий судом до уваги — «людина не прописана офіційно в Києві (хоча є договір аренди квартири); з дружиною живе в неофіційному шлюбі; дитина, яку виховує теж на нього не оформлена — тому може коїти особливо тяжкі злочини».

2. Цілицький Владислав, 1990 р.н., програміст, узятий на поруки депутатами (Мирним, Швайкою, Яценюком та ін.) — залишили під вартою в СІЗО. Аргумент — «може переховуватись від слідства».

3. Мисяк Ігор — запобіжний захід змінено на домашній арешт (цілодобово).

4. Сайдаков Дмитро — запобіжний захід змінено на домашній арешт (цілодобово).

Активісти, яким вдалося потрапити до суду, випадково почули розмову прокурорів: «Дела какие-то неинтересные…»

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України