Авторські статті

Україна має якнайшвидше повернутися до засад законності

На переконання народного депутата України від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олександра Сича, країна має якнайшвидше повернутися до засад законности. Для цього необхідно убезпечити суспільство від тиранії, що насувається немов чума, та шляхом перезавантаження вибудувати у державі систему стримувань і противаг, яка би гарантувала відповідальну, ефективну та справедливу владу.

Про це свободівець заявив 10 лютого 2014 року в етері ток-шоу “Свобода слова” на телеканалі ІСТV.

“Усі дрібниці сьогодні необхідно відкласти на задній план насамперед сконсолідувавши наші сили, щоб усунути загрозу узурпації влади в державі, щоби в Україні восторжествував принцип народовладдя та були повернені засади законности”, – зауважив Олександр Сич.

Для цього, за словами депутата, необхідно здійснити відповідні конституційні перетворення, \обмежити повноваження президента й вибудувати законодавчий процес та систему стримувань і противаг у країні так, щоби більше нікому не бажалося узурпувати владу в державі. Саме на це сьогодні й спрямовані зусилля всіх трьох опозиційних політичних сил – “Батьківщини”, “УДАРу” та “Свободи”. При цьому, на переконання націоналіста, запровадити необхідні зміни потрібно якнайшвидше, оскільки часу для зволікань вже немає. “Конституцію було неправомірно змінено, тому ми повинні для початку повернутися до варіянту 2004 року”, – наголосив Олександр Сич.

“Ідеального нічого немає. В тому числі й Конституції. Зрештою, проблема не в тому, якою буде Конституція, а як з нею будуть поводитися. Якщо сьогодні спільно з нашими партнерами ми наполягаємо на поверненні Конституції 2004 року, то це зумовлено необхідністю повернення до принципів законности. Якщо законність порушено, то треба повернутися до того стану, коли вона ще не була порушена. Потім за необхідности можемо подискутувати щодо того, як краще вибудувати законодавчий процес та систему стримувань й противаг у країні так, щоби влада була справедливою, ефективною й щоби нікому більше не свербіло в одному місці бажання узурпувати владу в державі”, – підкреслив свободівець.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.