ЄС|NATOАвторські статті

В Академії сухопутних військ у Львові розпочався експеримент з організації харчування курсантів. Фото

Як повідомляє начальник Академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук сьогодні у Львові розпочався експеримент з організації харчування курсантів, метою якого є визначення можливості запровадження системи організації харчування військовослужбовців за стандартами, наближеними до стандартів армій провідних країн світу.

Експеримент триватиме до кінця грудня 2015 року. За його результатами керівництвом держави та Збройних Сил України буде прийнято рішення щодо удосконалення системи харчування військовослужбовців Збройних Сил України.

Початку експерименту передувала величезна та копітка робота Тилу Збройних Сил України, Академії сухопутних військ, волонтерських організацій.

Було закуплено необхідне обладнання та підготовлено особовий склад, який залучається до забезпечення харчування курсантів Академії.

На контроль проведення експерименту прибули начальник Центрального продовольчого забезпечення Тилу Збройних Сил України полковник Олександр Андрух, а також представники волонтерського десанту Міністерства оборони України Діана Петреня та Артем Єрьомін.

Генерал-лейтенант Павло Ткачук впевнений, що експеримент матиме позитивні результати, і невдовзі харчування особового складу Збройних Сил України буде здійснюватися за стандартами армій провідних країн світу.

Фото – Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.