Війна РФ проти України

В 28-ї бригаді триває будівництво казарм поліпшеного планування

В 28-ї бригаді імені Лицарів Зимового Походу триває масштабне будівництво казарм поліпшеного планування та гуртожитків сімейного типу

Про це повідомляє АрміяInform

На сьогодні у пункті постійної дислокації військової частини завершилось будівництво перших двох казарм, проте керівництво бригади впевнено, що до повернення бійців на них чекатиме вже чотири сучасні будівлі й пів тисячі контрактників одночасно стануть щасливими новоселами.

Казарма поліпшеного планування – це побудований за типовим проєктом двоповерховий гуртожиток, розрахований на 125 осіб. На бійців чекають зручні кімнати блочного типу, розраховані на 5 осіб. У кожному блоці душова і туалет, а на поверсі кухня і пральня, обладнані сучасними побутовими приладами.

За словами заступника командира військової частини з тилу підполковника Валентин Сергієнко, для контрактників бригади загалом має бути побудовано 5 казарм поліпшеного типу. І якщо 2 вже готові приймати новоселів, ще у 2-х роботи виконані на 50 відсотків і їх обіцяють здати в експлуатацію через 3-4 місяці (до повернення бригади).

Варто зазначити, що на території 28-ї ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу, крім нових казарм, також триває будівництво гуртожитків сімейного типу та капітальний ремонт й реконструкція старих казарм.

– Питання забезпечення житлом військовослужбовців наразі у нашій бригаді поступово вирішується. Зараз триває будівництво 2-х чотириповерхових гуртожитків, де будуть проживати військові разом зі своїми сім’ями. Це свого роду малометражні однокімнатні квартири. І це ще не все. Взагалі для офіцерів планується закладка житлового будинку, – розповідає підполковник Валентин Сергієнко.

Також він зазначив, що таких масштабних робіт в частині до цього часу не проводилося. Будівництво та капітальний ремонт будівель, які розпочалися минулого року влітку, переобладнання гуртожитків, ремонт казарм і паралельно роботи в штабі, не припиняються. Розвиток інфраструктури бойової бригади відбувається небаченими за всі роки незалежності темпами. І не менш приємно відзначити, що проблем із фінансуванням наразі немає. ТерКЕУ обіцяє, що коштів вистачить до кінця поточного і навіть на перший триместр наступного року. Це підтверджують й забудовники.

– Перше питання, що виникає у людей, які виявляють бажання у нас служити – це питання забезпечення житлом. Для порівняння, щоб винайняти квартиру у містечку поруч із ППД, контрактнику потрібно віддати пів зарплатні. Тому, безсумнівно, якщо ми зможемо забезпечити наших військових житлом, одночасно підвищиться чисельність особового складу, – впевнений підполковник Валентин Сергієнко.

Нагадаємо, що з 2018 року в Україні реалізується програма з будівництва 184 гуртожитків для військовослужбовців військової служби за контрактом

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України