Новини з Австрії

У 2020 році митниця вилучила понад 1,3 тонни наркотиків

У 2020 році митниця конфіскувала по всій Австрії понад 1,3 тонни наркотиків. Кат, канабіс, героїн, кокаїн, а також психотропні та психоактивні речовини склали список наркотиків, які митниця змогла вилучити в попередньому році

Про це йдеться в повідомленні Міністерства фінансів.

Всі ці партії митниця передала в поліцію для подальшого розслідування та покарання відповідно до закону про наркотики. Згідно з ним, серед іншого, заборонені ввезення, транзит та експорт наркотиків. Велика частина його ввозилася контрабандою по повітрю і конфіскована митницею в аеропорту Відня Швехат.

З приблизно 180 кілограмів конфіскованого канабісу 140 кілограмів митники виявили та конфіскували на автомагістралі A8. Це сталося біля прикордонного переходу Субен у Верхній Австрії в рамках перевірки вантажного автомобіля з причепом. Також популярними контрабандними наркотиками є героїн. Його вилучили в кількості 15,89 кілограми. Нові психоактивні речовини (НПВ) вагою 6,8 кілограма і 4 913 упаковок, 6,68 кілограма «чарівних» грибів і ЛСД в кількості 5 594 таблетки, 6840 штук і 44,9 грама таблеток МДМА та 2,7 кг порошку МДМА з 2 , 82 кг метамфетамінів і 2,6 кг смоли канабісу завершують список вилучених речовин, що викликають звикання.

Кокаїн також є популярним наркотиком для контрабанди, обсяг вилучень склав 4,73 кг. Близько 1,9 кг намагався провезти людина, якого зупинили в аеропорту Відня Швехат в середині вересня 2020 року в рамках спільного контролю з поліцією. 45-річного громадянина Нігерії, який прибув літаком з Брюсселя, перевірили за допомогою комп’ютерного томографа. Поліція чітко встановила, що чоловік проковтнув 214 контейнерів з кокаїном і героїном. Всього було вилучено близько 1,9 кг кокаїну і 200 г героїну. Поліція провела додаткове розслідування. За його підсумками суд Корнойбург засудив контрабандиста до чотирьох років позбавлення волі.

Однак на сьогоднішній день найпопулярнішою в сфері поширення наркотиків є контрабанда поштою. 91,62% речовин, що викликають звикання, вилучених у 2020 році, були відправлені поштою. Тут також помітно використання так званого «даркнета». Цей сегмент Інтернету є основним хабом для замовлення нелегальних товарів. Близько 4,61 відсотка прибуло в країну повітряним транспортом і 2,04 відсотка – автомобільним. Митники Віденської митниці, які регулярно перевіряють посилки зі своїми службовими собаками в центрі листів Inzersdorf, в минулому році конфіскували там 44,53 кг і 22 403 одиниці речовин, що викликають звикання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України