У 2020 році митниця вилучила понад 1,3 тонни наркотиків

У 2020 році митниця конфіскувала по всій Австрії понад 1,3 тонни наркотиків. Кат, канабіс, героїн, кокаїн, а також психотропні та психоактивні речовини склали список наркотиків, які митниця змогла вилучити в попередньому році

Про це йдеться в повідомленні Міністерства фінансів.

Всі ці партії митниця передала в поліцію для подальшого розслідування та покарання відповідно до закону про наркотики. Згідно з ним, серед іншого, заборонені ввезення, транзит та експорт наркотиків. Велика частина його ввозилася контрабандою по повітрю і конфіскована митницею в аеропорту Відня Швехат.

З приблизно 180 кілограмів конфіскованого канабісу 140 кілограмів митники виявили та конфіскували на автомагістралі A8. Це сталося біля прикордонного переходу Субен у Верхній Австрії в рамках перевірки вантажного автомобіля з причепом. Також популярними контрабандними наркотиками є героїн. Його вилучили в кількості 15,89 кілограми. Нові психоактивні речовини (НПВ) вагою 6,8 кілограма і 4 913 упаковок, 6,68 кілограма «чарівних» грибів і ЛСД в кількості 5 594 таблетки, 6840 штук і 44,9 грама таблеток МДМА та 2,7 кг порошку МДМА з 2 , 82 кг метамфетамінів і 2,6 кг смоли канабісу завершують список вилучених речовин, що викликають звикання.

Кокаїн також є популярним наркотиком для контрабанди, обсяг вилучень склав 4,73 кг. Близько 1,9 кг намагався провезти людина, якого зупинили в аеропорту Відня Швехат в середині вересня 2020 року в рамках спільного контролю з поліцією. 45-річного громадянина Нігерії, який прибув літаком з Брюсселя, перевірили за допомогою комп’ютерного томографа. Поліція чітко встановила, що чоловік проковтнув 214 контейнерів з кокаїном і героїном. Всього було вилучено близько 1,9 кг кокаїну і 200 г героїну. Поліція провела додаткове розслідування. За його підсумками суд Корнойбург засудив контрабандиста до чотирьох років позбавлення волі.

Однак на сьогоднішній день найпопулярнішою в сфері поширення наркотиків є контрабанда поштою. 91,62% речовин, що викликають звикання, вилучених у 2020 році, були відправлені поштою. Тут також помітно використання так званого «даркнета». Цей сегмент Інтернету є основним хабом для замовлення нелегальних товарів. Близько 4,61 відсотка прибуло в країну повітряним транспортом і 2,04 відсотка – автомобільним. Митники Віденської митниці, які регулярно перевіряють посилки зі своїми службовими собаками в центрі листів Inzersdorf, в минулому році конфіскували там 44,53 кг і 22 403 одиниці речовин, що викликають звикання.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh