Авторські статті

Ужгородський Майдан гуртує сили на подальшу боротьбу

16 лютого 2014 року в Ужгороді відбулося народне віче за участи опозиційних політичних сил та громадських організацій. На Майдані перед сценою вишикувалися загони самооборони Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, до яких після оголошеної партією мобілізації реєструвалися добровольці. На вічі виступив голова Закарпатської “Свободи” Олег Куцин, який оголосив про наступний етап боротьби українців після звільнення затриманих і переслідуваних активістів Майдану.

Учасники віча прийшли на Майдан урочистим маршем від Театральної до Народної площі під гаслом “Києве, до бою! Ужгород з тобою!” До учасників народного зібрання звернувся голова Закарпатської “Свободи” Олег Куцин. Він зазначив: “Ми пройшли складний етап майже тримісячної боротьби, але ситуація в державі далека від стабільности. Вимоги Майдану до кінця не виконано, а тому Революція гідности триває. Бандитська влада втратила всяку довіру в народу, тому громадяни неоднозначно оцінюють рішення Майдану про звільнення КМДА й відновлення руху на вулицях Києва. Проте найбільшою цінністю є життя наших побратимів, доля їхніх сімей і подальша доля українців. Наступний етап нашої боротьби потребує організованости. “Свобода” формує загони самооборони, щоби бути готовими протистояти насильству. Усіх готових послужити справі захисту свого народу запрошуємо до лав самооборони”.

На вічі виступив також свободівець Василь Баран, який розповів про підпал у Міжгір’ї господарських споруд, що належать активному учаснику всіх заходів Майдану Миколі Цюпі.

Після обговорення суспільно-політичної ситуації в державі місцеві активісти організованою колоною пройшли вулицями міста до гіпермаркету “Епіцентр”, де провели пікетування на знак протесту проти “регіоналів”, які збагачуються за народні гроші.

У цей самий час у лісосмузі поблизу Ужгорода загони самооборони тренувалися у вправах самозахисту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України