Авторські статті

Увага, питання. А де Янукович?

Президент Росії Володимир Путін підписав і самопроголошеними представниками “влади” Криму “договір” про вступ Криму та Севастополя у склад РФ.

Відповідна церемонія відбулась у Георгієвському залі Кремля.

Від Криму договір підписав спікер уже розпущеної Верховної Ради Криму та самопроголошений прем’єр Сергій Аксьонов.

Севастополь, який “увійшов” до складу РФ як окремий суб’єкт, представляв “обраний” на мітингу “мер” Чалий, який прийшов на церемонію в кофті.

На сайті Кремля заявили, що Республіка Крим вважається прийнятою в Російську Федерацію з дати підписання цього договору.

На церемонії виставили прапори Росії, Криму та Севастопля.

Дивно, але ніхто під час церемонії підписання не бачив Януковича… Така персона і відсутня на такій “помпезності” Путіна. Невже він відхрестився від фашистів і запив з горя?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

10 коментарів

  1. Он уже отошел ,как ему и говорили монахи афонские,что умрет он в 14 году.И выступал в последний раз двойник-поэтому и ни на один вопрос не отвечал-голос был нарезан их его выступлений,а вместо него-бугай загримированный!

  2. Я теж дивуюсь, чому не було жодної згадки про “(не)легітимного президента”?? І в вимогах РФ до України (федералізація,тощо) про нього взагалі не було мови, наче людини і не існує.

  3. Овощ жив, но, думаю, понос у него – нет же с собой лаборатории по проверке шамовки, поэтому на сборище не появилося, а, может, пригласительный не дали. А алкаш Чорновил, бывший прислужник Овоща, пусть не трындит о смерти “шефа” – на обоих видео “конференций” персонаж тот же

    1. кстати, дополню: а помните, как Чорновил просил Овоща какой-нибудь государственный пост себе, навроде посла — это как понимать? Ну лебезил же, а теперь вот слухи всякие про “шефа” пускает..

  4. Мабуть, чутки про смерть Януковича в період з 3 по 8 березня – правда. А останній виступ його в Ростові – виступ двійника.

  5. Засцал Овощ – слишком много людей, а свою охрану не поставишь. И что он там мог сказать? Я, “легитимный” президент Украины, поддерживаю и одобряю раскол Украины?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.