Війна РФ проти України

Уточнення від «Антонова» по «Мрії», підтримка України республіканцями та нові терористичній удари росіян. ГоловнІ новини ночі

Нова «Мрія» ще не готова на 30%

Державне підприємство «Антонов» уточнило інформацію щодо побудови нової «Мрії». Зараз у наявності є близько 30 відсотків комплектуючих, які можна використати для будівництва.

Раніше повідомлялося, що «Мрія» вже буцімто готова на 30%.

Республіканці підтримують Україну, але хочуть більше підзвітності

Лідер республіканців у Палаті представників США Кевін Маккарті, який після проміжних виборів 8 листопада може стати її спікером, заявив про підтримку України.

«Я дуже підтримую Україну. Я думаю, що надалі має бути підзвітність. Потрібен не відкритий чек, а упевненість, що ресурси спрямовуються туди, де це потрібно. І потрібно, щоб Конгрес і Сенат мали можливість відкрито обговорювати це», – заявив Маккарті.

Удари по Дніпропетровщині та Запорізькій області

Російські терористи нанесли удар ракетами С300 по одному з сіл Запорізького району. Один ворожий боєприпас вибухнув біля господи, пошкодивши будинок і споруди, інша ракета розірвалась у полі.

Росіяни цілу ніч із «Градів» та важкої артилерії обстрілювали Марганецький та Нікопольський райони на Дніпропетровщині.

У Нікополі російські снаряди пошкодили десяток багатоповерхових та приватних будинків, два промислові підприємства, лікарню, школу, профтехучилище, автомобілі та газопровід.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки – https://spravdi.gov.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України