Новини

«Крот Сервіс»: всі види прочистки каналізації 

Для комфортного проживання у квартирі чи приватному будинку важливо, щоб всі комунікації працювали справно. Якщо з ладу виходить каналізація, звичне життя людей зупиняється. Тому термінова чистка каналізації від компанії «Крот Сервіс» допоможе швидко та безпечно позбавити стічні труби від побутових засмічень. Залишити заявку на виїзд спеціалістів можна на сайті та за контактними номерами телефонів.

Причини засмічення та види прочищення каналізації

Засмічення каналізації стається практично у кожному багатоквартирному будинку, офісному приміщенні, приватному домі. Особливо гостро постає потреба в частому прочищенні стоків у багатоповерхівках, адже не можна гарантувати, що всі сусіди правильно користуються зливами. Основними причинами складних засмічень стає викидання сторонніх предметів у злив, використання агресивних миючих засобів, самостійне прочищення труб.

Жорстка вода та її недостатній тиск (для ефективного промивання) також стають причинами накопичення вапняного нальоту всередині труб. Тому потреба у промиванні каналізації виникає навіть без механічних засмічень. Залежно від ступеня та виду засмічення підбираються методи прочищення каналізацї. Якщо сторонні предмети накопичуються у кутах труб, сантехніки використовують спеціальні троси.

Під час складних засмічень інколи доводиться вдаватися до розбивання труб та заміни частини водостоків, проте такий спосіб є крайнім методом у боротьбі зі сторонніми предметами. Крім механічного способу прочищення, часто застосовується хімічний. Таким чином спеціалісти усувають накопичення жиру, вапняного нальоту, іржі.

Очищення зливних труб від компанії «Крот Сервіс»

Часто у весняно-осінній період можна помітити навколо приватних та багатоквартирних будинків залиту водою територію. В такому випадку потрібно провести очищення дощової каналізації. Компанія «Крот Сервіс» виконує прочистку зливних стоків від опалого листя та іншого сміття. Для такого виду боротьби з засміченнями найчастіше використовують гідродинамічну очистку. Струмені води під високим тиском вимивають накопичення сміття зі зливних труб.

На сайті компанії вказаний прайс на послуги та відгуки клієнтів, які скористалися послугами сантехніків. Вартість аварійної промивки каналізації залежить від декількох факторів: діаметру, довжини труби, складності випадку. Щоб розрахувати приблизну вартість послуги, можна скористатися калькулятором на сайті компанії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України