Авторські статті

Юсупова: таких як Анастасія Приходько беруть в політику, щоб на їх фоні виглядати на «висоті»

Країна не може відійти від обговорення інтерв’ю Анастасії Приходько «5 каналу», хоча в цій програмі немає ніякого підступу, Яніна Соколова робила свою роботу. Про співачку нічого нового сказати не можна. Настя просто замінила Надю. Одна потрібна була як страдниця-герой, інша як публічний патріот-волонтер. Обидві гонорові, на цьому й погоріли. Про це у своєму блозі пише блогер, волонтер Наталя Юсупова.

На її думку, таких дівчат беруть в політику, щоб на їх фоні виглядати на «висоті». Нехай народ сміється і обговорює, це відволікає від головного. Вже досміялись, частина території відібрали в країні війна і гинуть люди, а народу скандали подавай. Наталія Юсупова зазначає, що не ті і не тих ми обговорюємо. Не за тих голосуємо і не тихий вибираємо. Не довіряємо тим і не тих поважаємо.

Волонтер підкреслює, що голос кожного українця на виборах треба заслужити не красивими рекламними роликами, не гарно поставленою мовою і вже тим більше не казковими обіцянками. Лише конкретні дії та вчинки, а цим бла-бла, ми вже роками перенасичені. Юсупова зазначає, що можна лише побажати кожному співвітчизнику робити правильний вибір, думати самостійно перед тим, як ставити галочку, менше ТБ і чужих думок і слів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.