Юсупова: таких як Анастасія Приходько беруть в політику, щоб на їх фоні виглядати на «висоті»

Країна не може відійти від обговорення інтерв’ю Анастасії Приходько «5 каналу», хоча в цій програмі немає ніякого підступу, Яніна Соколова робила свою роботу. Про співачку нічого нового сказати не можна. Настя просто замінила Надю. Одна потрібна була як страдниця-герой, інша як публічний патріот-волонтер. Обидві гонорові, на цьому й погоріли. Про це у своєму блозі пише блогер, волонтер Наталя Юсупова.

На її думку, таких дівчат беруть в політику, щоб на їх фоні виглядати на «висоті». Нехай народ сміється і обговорює, це відволікає від головного. Вже досміялись, частина території відібрали в країні війна і гинуть люди, а народу скандали подавай. Наталія Юсупова зазначає, що не ті і не тих ми обговорюємо. Не за тих голосуємо і не тихий вибираємо. Не довіряємо тим і не тих поважаємо.

Волонтер підкреслює, що голос кожного українця на виборах треба заслужити не красивими рекламними роликами, не гарно поставленою мовою і вже тим більше не казковими обіцянками. Лише конкретні дії та вчинки, а цим бла-бла, ми вже роками перенасичені. Юсупова зазначає, що можна лише побажати кожному співвітчизнику робити правильний вибір, думати самостійно перед тим, як ставити галочку, менше ТБ і чужих думок і слів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh