Авторські статті

Якщо б люди ціною свого життя не прогнали Януковича, ми б вже жили за рублі – волонтер

В Україні згадують чергову річницю початку Майдану. Всі тільки і говорять: «політики винні, загибель людей була дарма!». Насправді, якщо б люди ціною свого життя не прогнали Януковича, ми б вже жили за рублі. Таку думку у своєму блозі висловила блогер, волонтер Наталя Юсупова.

Вона зазначає, що всі ці розмови про те, що все було підлаштовано порядком набридли. Люди вмирали за країну, а не за політичну силу. Волонтер зазначає, що неодноразово задавала сама собі питання: чи шкодую я про ті часи? Відповідь завжди одна і та ж: ні, звичайно. Єдине, про що можна шкодувати, так це про тих, хто був убитий, кого не повернути.

За словами Наталії Юсупової, досі страшно згадувати, як у центрі столиці, поки всі спали і спокійно прокидалися, вбивали народ. Все це було так близько і жахливо страшно. Коли ми говоримо або погоджуємося з тим, що все було даремно, тім самим ми віддаємо пам’ять тих, кого по-звірячому вбивали за те, що ми вільно живемо, розмірковуємо і навіть сміємо говорити про безглуздість 2014-го року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. И уже 4 года были хорошие зарплаты, развивалась бы экономика, не была бы обгажена история, люди спокойно ездили бы в гости, мы смотрели бы нормальные каналы, слушали бы прекрасные концерты, к нам приезжали бы великие артисты.
    И был бы МИР.
    Были бы живы дети, женщины и старики.
    Были бы живы мальчишки призывники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nineteen − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.