Якщо б люди ціною свого життя не прогнали Януковича, ми б вже жили за рублі – волонтер

В Україні згадують чергову річницю початку Майдану. Всі тільки і говорять: «політики винні, загибель людей була дарма!». Насправді, якщо б люди ціною свого життя не прогнали Януковича, ми б вже жили за рублі. Таку думку у своєму блозі висловила блогер, волонтер Наталя Юсупова.

Вона зазначає, що всі ці розмови про те, що все було підлаштовано порядком набридли. Люди вмирали за країну, а не за політичну силу. Волонтер зазначає, що неодноразово задавала сама собі питання: чи шкодую я про ті часи? Відповідь завжди одна і та ж: ні, звичайно. Єдине, про що можна шкодувати, так це про тих, хто був убитий, кого не повернути.

За словами Наталії Юсупової, досі страшно згадувати, як у центрі столиці, поки всі спали і спокійно прокидалися, вбивали народ. Все це було так близько і жахливо страшно. Коли ми говоримо або погоджуємося з тим, що все було даремно, тім самим ми віддаємо пам’ять тих, кого по-звірячому вбивали за те, що ми вільно живемо, розмірковуємо і навіть сміємо говорити про безглуздість 2014-го року.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

2 коментарі

  1. …время дебилов…тупое быдло дорвалось до корыта

  2. Маруся

    И уже 4 года были хорошие зарплаты, развивалась бы экономика, не была бы обгажена история, люди спокойно ездили бы в гости, мы смотрели бы нормальные каналы, слушали бы прекрасные концерты, к нам приезжали бы великие артисты.
    И был бы МИР.
    Были бы живы дети, женщины и старики.
    Были бы живы мальчишки призывники.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh