Авторські статті

Усі як один маємо об’єднатися задля збереження територіяльної цілісности держави

Нині усі українці, патріоти, ті, хто обіймає будь-які посади у виконавчій, законодавчі, судовій владі, – всі як один мають бути єдиним цілим. Ми несемо відповідальність перед українською нацією та суспільством за збереження територіальної цілісности і суверенітету нашої держави.

Тому дивно, що Партія регіонів зараз себе поводить нахабно й у притаманному їм антиукраїнському стилі. Їм мало, що на них лежить відповідальність за смерті під час Революції Гідности, – вони несуть за сепаратизм у Криму (бо із 90 депутатів, які голосують проти української державности та всупереч Конституції України, близько 80 депутатів – представники ПР). Усі, хто нині не голосуватиме за розпуск кримського парламенту, – зрадник. Треба захистити територіяльну цілісність, покарати сепаратистів, і не дай Бог “регіонали” не голосуватимуть за це. Про це 15 березня 2104 року заявив голова фракції ВО “Свобода” у Верховній Раді України Олег Тягнибок під час виступу за парламентською трибуною.

Очільник фракції націоналістів підкреслив, що “регіонали” знахабніли вже так, що дозволяють собі говорити, буцімто нинішня влада толерує входження в Україну московської агентури. Однак, за словами Олега Тягнибока, саме політика колишньої влади призвела до наводнення держави агентами Кремля.

“Чи не політика Партії регіонів за останні чотири роки призвела до того, що українську владу наводнили московською агентурою? До Міністерства оборони, СБУ, правоохоронних органів увели кремлівських агентів, які свідомо знищували і руйнували українську державність. Агентуру Кремля вводили в центральні й місцеві органи влади, і за це мають відповідати представники Партії регіонів”, – наголосив лідер націоналістів.

Парламентар також зауважив, що мешканці Криму зараз перебувають в інформаційній ізоляції. Але, попри це, треба доносити до них правду про брехню Кремля.

“Кримців зараз бомбують інформацією нібито після приходу Москви в них настане райське життя. Та люди мають зрозуміти, що Кремль не підвищуватиме пенсій, не забезпечить соціяльних гарантій. У Москви своїх проблем достатньо – варто лише глянути, що відбувається з людьми, які мешкали в Абхазії і Південній Осетії, – Кремль їх обдурив, люди нічого не отримали. Зрозуміло, що Москву Крим не цікавить – їм головне зруйнувати, розділити і розчленувати Україну. І саме тому вони зараз говорять про необхідність федеративного поділу, підкреслю, унітарної Української держави. Вже зараз розповідають про свої вимоги щодо другої російської державної мови. Це робиться не для захисту російськомовних людей, бо їх ніхто в нашій країні не утискає. Це робиться задля знищення української мови. Говорять і про подвійне громадянство, хочуть забезпечити довічне перебування своїх військ на нашій землі тощо. Не маємо цього допустити. Всі, хто нині не голосуватиме за розпуск Кримського парламенту, – зрадник. Треба захистити територіяльну цілісність, покарати сепаратистів, і не дай Бог “регіонали” не голосуватимуть за це”, – заявив Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.