Новини з Австрії

Уряд Австрії вкотре виділяє новий грошовий бонус для боротьби зі зростанням цін на електроенергію

Великі домогосподарства із трьох і більше осіб мають отримати додатково 105 євро на особу.

На засіданні Національної ради цієї середи бірюзово-зелений уряд ухвалить рішення про поправку до Закону про субсидії на електроенергію. На додаток до чинного з 1 грудня 2022 року зниження вартості електроенергії (близько 500 євро на домогосподарство) та субсидії на вартість мережі (максимум 200 євро на домогосподарство) тепер також ухвалено рішення щодо додаткової субсидії на оплату електроенергії. Усі домогосподарства з більш ніж трьома людьми отримують вигоду від цього збільшення у розмірі 105 євро на кожну додаткову людину.

Для сім’ї з п’яти осіб це додаткова економія у розмірі 210 євро на рік, підрахував уряд у недавньому випуску: «Бо кожен рахунок за електроенергію, за адресою якого проживає понад 3 особи, означає додаткову економію у розмірі 105 євро, яку вираховують із розрахунку на кожного людину на рік». Від цього особливо виграють великі сім’ї.

Більшість нової надбавки за електроенергію буде автоматично відраховано з наступного річного рахунку. Усього владі відомо близько 700 000 адрес, де за основним місцем проживання зареєстровано понад 3 особи. Більше половини з них може бути зареєстровано автоматично і, отже, отримає додатковий грант без подання заяви.

Для тих адрес, які не можуть бути записані автоматично, або де є більше однієї точки обліку зі зняттям, із середини квітня має бути створена діюча схема. Особи, які мають подати заяву, будуть поінформовані окремо про це.

Міністр фінансів Магнус Бруннер (ÖVP): «Високі витрати на електроенергію, спричинені російською агресивною війною, лягають тягарем на людей у нашій країні. Як федеральний уряд, ми вже ініціювали велику кількість заходів щодо надання допомоги. Таким чином, ми підтримуємо сім’ї, домогосподарства та компанії на цьому складному етапі».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України