Авторські статті

Урядовці повинні бути перш за все фаховими спеціалістами

У питаннях формування уряду треба керуватися фаховими якостями претендентів на високі крісла, а не чиєюсь прихильністю до них. На цього наголосив народний депутат фракції «УДАР» Тарас Кутовий в ефірі каналу ICTV.

«У нас сьогодні стислі терміни для того, щоб шукати фахових людей, щоб народ їх найняв на роботу в міністерства. Потрібно приходити до збалансованої системи, яка дасть конструктивну роботу: 98 % людей в міністерствах повинні бути фахівці, які працюють там з року в рік, а не формувати міністерства, керівників департаментів, підрозділів залежно від того, який прийшов міністр. І тоді нове керівництво буде коригувати курс, а не хитатиме державу зліва направо, – наголосив нардеп.

На думку «ударівця», Україна повинна згадати про тих фахівців, які виїхали за кордон і мають високий професійний рівень. «Сьогодні першочергова задача — розробити механізм заохочення та мотивацій таких працівників повернутися на Батьківщину. Ці люди призвичаїлися до західних цінностей і саме вони пришвидшать наближення України до європейських стандартів», – зазначив Кутовий, додавши, що передувати цьому процесу має системне викорінення корупції на всіх рівнях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України