Урядовці повинні бути перш за все фаховими спеціалістами

У питаннях формування уряду треба керуватися фаховими якостями претендентів на високі крісла, а не чиєюсь прихильністю до них. На цього наголосив народний депутат фракції «УДАР» Тарас Кутовий в ефірі каналу ICTV.

«У нас сьогодні стислі терміни для того, щоб шукати фахових людей, щоб народ їх найняв на роботу в міністерства. Потрібно приходити до збалансованої системи, яка дасть конструктивну роботу: 98 % людей в міністерствах повинні бути фахівці, які працюють там з року в рік, а не формувати міністерства, керівників департаментів, підрозділів залежно від того, який прийшов міністр. І тоді нове керівництво буде коригувати курс, а не хитатиме державу зліва направо, – наголосив нардеп.

На думку «ударівця», Україна повинна згадати про тих фахівців, які виїхали за кордон і мають високий професійний рівень. «Сьогодні першочергова задача — розробити механізм заохочення та мотивацій таких працівників повернутися на Батьківщину. Ці люди призвичаїлися до західних цінностей і саме вони пришвидшать наближення України до європейських стандартів», – зазначив Кутовий, додавши, що передувати цьому процесу має системне викорінення корупції на всіх рівнях.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh