Авторські статті

У Медслужбі Майдану немає і не могло бути зловживань із лікамиологічну допомогу після масових убивств

Медична служба Штабу національного спротиву глибоко обурена заявами політиканів у ЗМІ про нібито наявні зловживання з ліками. Керівник служби, народний депутат від ВО “Свобода” Святослав Ханенко офіційно заявляє, що будь-які підозри щодо обігу ліків у Медслужбі є абсолютно безпідставними та такими, що мають на меті очорнити медиків, фармацевтів та провізорів, які три місяця разом із народом виборюють свободу.

“Ліки, які принесли люди і які було куплено за благодійні внески (зокрема й наші кошти), зберігаються на трьох складських приміщеннях (на вулицях Максима Берлінського, Ушинського та Трьохсвятительській). Їхнє переміщення по місту є закономірним та природним явищем. Залишити медикаменти лежати горами на відкритому повітрі – це злочин. Усі надходження ліків та їхня видача обліковуються і контролюються. Медпункти та мобільні бригади отримують все за письмовими заявками. Крім того, Медслужба доставляє ліки в лікарні за персональними замовленнями для поранених. Ми можемо прозвітувати про кожну упаковку. Про те, що надлишок ліків зберігається на складах, Медслужба неодноразово заявляла публічно. Навіть не уявляю, ким це треба бути, щоби намагатися очорнити медиків в очах суспільства”, – заявив Святослав Ханенко.

“Медична служба ріко засуджує спроби політиканів здобути собі популярність на брехливих заявах щодо нашої служби. Ми сприймаємо їх як особисту образу і вимагаємо негайно припинити плітки та спекуляції на цю тему. Медична служба ініціює створення громадської комісії для розслідування причетних до замовлення та розповсюдження неправдивої інформації, яка кидає тінь на медиків майдану”, – наголосив свободівець.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.