Уряд має бути сформовано протягом доби. До його складу повинні увійти представники Майдану, – Арсеній Яценюк

Уряд необхідно остаточно сформувати протягом доби. До його складу мають увійти представники Майдану, а в кожному міністерстві введена посада міністра з питань боротьби з корупцією. Про це заявив голова Політради ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк в понеділок, 24 грудня, на Погоджувальній раді парламенту.

«Уряд народної довіри повинен отримати таку довіру. Люди стояли на Майдані за чесність і за прозорість. Вважаю, що до складу уряду народної довіри повинні увійти представники Майдану», – наголосив він.

На його переконання, представники Майдану, «ті люди, які боролись на Майдані», повинні очолити низку міністерств.

Арсеній Яценюк також вніс пропозицію, аби в кожному міністерстві була введена окрема посада заступника міністра з питань боротьби з корупцією: «Це також повинні бути представники Майдану».

«Що стосується фахових міністерств, де необхідні дуже технократичні люди, в цій ситуації в наших політичних силах знайдуть фахівці як всередині, так і ззовні, які зможуть приймати вкрай непопулярні, але єдино правильні рішення», – підкреслив голова Політради «Батьківщини».

«Часу немає. Нам треба протягом найближчої доби остаточно сформувати уряд, погодити його з людьми на Майдані і йти працювати. Йти рятувати країну, витягувати країну з тієї економічної ями і політичного розколу, яку зробив попередній президент і попередня влада», – наголосив Арсеній Яценюк.

За словами Арсенія Яценюка, зараз дуже багато залежить від того, «як ми будемо відверто говорити з людьми»: «Найважливіше зараз – це підтримка людей. Щоб вони почули, що в країні є реально і як витягувати країну нам всім разом. Тому що такої економічної і політичної катастрофи Україна не знала за всю історію своєї незалежності».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh