Новини

Уряд Азарова накопичив мільярдну заборгованість із соцвиплат

Кабінет Міністрів накопичив гігантську заборгованість по соціальним виплатам, заборгувавши гроші навіть на поховання людей.

Про це заявила депутат від “Батьківщини”, член комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та праці Людмила Денісова, яку цитує прес-служба політсили.

Денісова повідомила, що отримала документ з даними Державної казначейської служби щодо поточних виплат.

Так, згідно документу, казначейством станом на 16 вересня невиконаними були платіжні доручення Фонду з тимчасової непрацездатності на суму майже 937 мільйонів гривень, в тому числі невиплата лікарняних склала 430 мільйонів гривень, декретних – 230 мільйонів гривень.

Крім того, уряд не оплачує лікування дітей у дитячих закладах оздоровлення.

Народний депутат наголосила, що уряд затримує навіть виплату на поховання – 1,13 мільйона гривень.

Денісова повідомила, що неодноразова направляла депутатські звернення з проханням надати відповідну інформацію, однак, постійно отримувала відмову.

“Така ситуація з соціальними виплатами склалася через те, що доходи, податки і страхові внески, тобто наші з вами кошти, акумулюються на рахунках Державної казначейської служби, а керують цими виплатами не фонди соціального страхування, а Мінздох, якому цю функцію віддала свого часу провладна більшість”, – сказала вона.

“Тепер всі ці кошти знаходяться у загальному котлі в Арбузова і сім’ї Януковича, і розподіляють вони їх так, як їм заманеться”, – додала депутат.

У свою чергу депутат від “Батьківщини” Андрій Павловський повідомив, що з початку року заборгованість із виплати зарплат зросла на 92 мільйони і склала майже 1 мільярд гривень.

Українська правда

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.