ЄС|NATO

Антитютюнова кампанія в Україні вже дала позитивні результати

16 вересня минув рік з того часу, як в Україні почав діяти закон щодо повної заборони реклами тютюнових виробів. Антитютюнова кампанія в Україні вже дає позитивні результати.

На прес-конференції, що відбулась 17 вересня, Андрій Скіпальський, голова правління Центру громадського представництва «Життя» повідомив, що за перше півріччя цього року на 15% зменшився обсяг реалізації тютюнових виробів.

Скіпальський акцентував на повідомленні Міністерства охорони здоров’я України, про те, що вперше за весь період Незалежної України крива смертності від серцево-суддих захворювань зупинилась. До того ж тривалість життя українців за останні 5 років збільшилась на 2 роки.

Такі показники засвідчують ефективність антитютюнових законів в Україні.

Голова правління Центру громадського представництва «Життя» сказав, що заборона реклами тютюну, спонсорства тютюнових виробів та стимулювання маркетингу перші і дуже важливі кроки до формування здорового суспільства для якого куріння є девіацією.

Скіпальського обурює те, що виробники сигарет та дистриб’ютори знаходять способи обійти закон про заборону реклами тютюнових виробів та вдало продати свою продукцію. Зокрема, увагу покупців привертають розкладки сигарет на яскравому фоні в рамках з підсвічуванням, кольорові наклейки з цінами, аксесуари із зображенням тютюнових брендів, монетниці для здачі на касі.

Костянтин Красовський, завідувач відділу контролю над тютюном Українського інституту стратегічних досліджень Міністерства охорони здоров’я України вважає, що уряд повинен прийняти закон про повну заборону на будь-яке зображення та видимість тютюнових виробів у всіх пунктах продажів.

leocity.info

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.