Авторські статті

Юрист: «слуги», незгодні з політикою Зеленського по встановленню миру на Донбасі, повинні здати свій мандат народного депутата

Після оприлюдненого в «Дзеркалі тижня» тексту документа, який без докорів совісті схвалив новоспечений глава Офісу президента Андрій Єрмак найбільше дивують обурені пости деяких «слуг народу», які не згодні з діями президента Володимира Зеленського та його найближчого оточення з встановлення миру в нашій країні. Про це у своєму блозі пише український юрист і блогер Денис Бондар.

Він зазначає, виникає логічне запитання, а хіба, коли майбутні Зе-депутати вирішили обиратися під прапорами Зеленського, то це не було мовчазним згоду з передвиборними обіцянками президента, який обіцяв першим ділом закінчити війну? Адже він саме так і говорив всі ці тези про ті, щоб зійтися посередині з агресором, який до цього вже відправив на тій світ тисячі українців і окупував частину території.

Денис Бондар наголошує, найдивніше, що люди дійсно повірили в ці передвиборчі обіцянки і підтримали його, а це більшість українців і результат в 73% тому яскраве свідчення. Незгодні «слуги народу» який вже мінімум 55 осіб, повинні здати свій мандат народного депутата.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України