Економіка

Уряд зупиняє будівництво нової лікарні та школи у Вінниці

На адресу Вінницької ОТГ надійшли листи з Міністерства фінансів та Міністерства розвитку територій з проханням призупинити використання коштів призначених на соціальні об’єкти. Аналогічна ситуцація відбувається і в інших регіонах країни.

Про це заявив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Для Вінниці в рамках субвенції були передбачені близько 85 мільйонів гривень на новий корпус для лікарні швидкої допомоги та школи в мікрорайоні «Поділля».

3 жовтня під час виїзної наради Вінницький міський голова Сергій Моргунов прокоментував ситуацію.

«Я як один з членів правління Асоціації міст України можу сказати, що це всюди в місцевому самоврядуванні відбувається. В першу чергу це в частині соціально-економічного розвитку. Уряд передбачив десь 4,5 млрд. грн. Якщо говорити безпосередньо про Вінницю, то 50 млн. грн. було передбачено на закупівлю обладнання для лікарні швидкої медичної допомоги (новий корпус на Київській – ред.), 10 млн. грн. на школу в мікрорайоні «Поділля» і близько 25 млн. грн. на саме будівництво корпусу лікарні швидкої медичної допомоги. На сьогодні ці кошти призупинені. Їх немає.

Ми з Асоціацією міст України звертались щодо вирішення цього питання. Аргументація Міністерства фінансів наступна – необхідно провести моніторинг всіх проектів, на які передбачені ці кошти, визначити яка їх готовність. Якщо говорити відверто, то в деяких територіальних громадах навіть немає проектно-кошторисної документації на проекти, які вони заявляли в частині субвенції соціально-економічного розвитку. Але це не стосується міста Вінниці. В нас проведені всі процедури, будемо очікувати, яке буде прийнято рішення Міністерством фінансів або новим Урядом», – прокоментував Сергій Моргунов.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.