Економіка

Флагман електромашинобудування харківський “Електроважмаш” передали на приватизацію

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства передало на приватизацію до ФДМ державний завод “Електроважмаш” та державну Об’єднану гірничо-хімічну компанію.

Про це повідомив у Facebook голова міністерства Тимофій Мілованов.

“Схеми закінчуються. Передав в Фонд Держмайна на приватизацію два підприємства. Електроважмаш та Об’єднану Гірно Хімічну Компанію. Вони рік або більше були в списку на приватизацію. Першу притримували від передачі штучно, щоб продовжувати дерибанити активи. Друга – улюблений клієнт НАБУ. Там схеми були не тільки від попередньої влади, а і від темних персонажів поза владою”, – йдеться в повідомленні.

Завод “Електроважмаш” – один з найбільших заводів в Харкові. Спеціалізується на розробці та виробництві потужних гідрогенераторів, гідрогенераторів-двигунів, турбогенераторів для теплових і атомних електростанцій, електродвигунів для приводів прокатних станів, шахтних підйомників, водяних насосів зрошувальних каналів, тягового електрообладнання для залізничного та міського транспорту. На підприємстві працює понад 4000 працівників. В минулому році “Електроважмаш” вперше за 4 роки вийшов в прибуток, який склав 2 млрд грн

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України