Флагман електромашинобудування харківський “Електроважмаш” передали на приватизацію

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства передало на приватизацію до ФДМ державний завод “Електроважмаш” та державну Об’єднану гірничо-хімічну компанію.

Про це повідомив у Facebook голова міністерства Тимофій Мілованов.

“Схеми закінчуються. Передав в Фонд Держмайна на приватизацію два підприємства. Електроважмаш та Об’єднану Гірно Хімічну Компанію. Вони рік або більше були в списку на приватизацію. Першу притримували від передачі штучно, щоб продовжувати дерибанити активи. Друга – улюблений клієнт НАБУ. Там схеми були не тільки від попередньої влади, а і від темних персонажів поза владою”, – йдеться в повідомленні.

Завод “Електроважмаш” – один з найбільших заводів в Харкові. Спеціалізується на розробці та виробництві потужних гідрогенераторів, гідрогенераторів-двигунів, турбогенераторів для теплових і атомних електростанцій, електродвигунів для приводів прокатних станів, шахтних підйомників, водяних насосів зрошувальних каналів, тягового електрообладнання для залізничного та міського транспорту. На підприємстві працює понад 4000 працівників. В минулому році “Електроважмаш” вперше за 4 роки вийшов в прибуток, який склав 2 млрд грн

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh