Діаспора

Уряд Італії не відступатиме від обов’язкової вакцинації

Трудова сфера Італії із 15 жовтня регулюється ковід-паспортами. Уряд Італії не відступає від політики обов’язкової вакцинації

Для повальної частини дорослого населення Італії жодних змін не відбудеться. Адже, 85,11% жителів країни, старших 12 років, уже вакциновані щонайменше однією дозою вакцини від коронавірусу. А отже, – мають зелену перепустку, яка діятиме 12 місяців від другої дози вакцини.

Усім противникам вакцинації надано можливість отримати Green Pass на основі аналізу, який діятиме 48 годин (для експрес-тестів), чи 72 години (для молекулярних тестів).

Уряд країни не змінив, і не збирається змінювати, свою політику по обмеженню пандемії, навіть після жорстких сутичок на вулицях італійських міст, та протестів, які проходять у ці дні, у яких були замішані неофашиські та анархічні організації.

Уряд країни відмовив у продовженні дії Green Pass на основі аналізу, а також – у їх безкоштовності для працівників.

У зв’язку із тим, що в Італії ще не вакциновано приблизно 3 млн. працівників, у великих містах вичерпалися місця для бронювання експрес-тестів в аптеках.

А тим часом, в наступні дні можливі протести руху антивакцинаторів та анти Green Pass.

Реакція італійського уряду залишається незмінною:

“Уряд і далі зобов’язується завершити кампанію вакцинації проти Covid-19 і дякує мільйонам італійців, які вже приєдналися до неї”, – йдеться в ноті Прем’єр-міністра Маріо Драгі. Він підкреслив, що будь-яке залякування ” є неприйнятним. Ми відкидаємо їх із абсолютною рішучістю”.

Таким чином, уряд схиляє решту населення до обов’язкової вакцинації.

Маріанна Сороневич, Італійська газета

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України