Авторські статті

УПА не визнали воюючою стороною під час Другої світової війни. Що отримала Великобританія взамін?

Тегеран-43. Рузвельт і Чечилль тупо "здали" Сталіну поляків, литовців, латишів, естонців, чехів, словаків, угорців. І українців теж
Тегеран-43. Рузвельт і Чечилль тупо “здали” Сталіну поляків, литовців, латишів, естонців, чехів, словаків, угорців. І українців теж

Знаєте, що це фото?

Правильно. Це – Тегеран-43. Тут Рузвельт і Чечилль тупо “здали” Сталіну поляків, литовців, латишів, естонців, чехів, словаків, угорців. І українців теж.

Генерала Сікорського, аби не плутався під ногами із своїм Катинським розстрілом і не вимагав розірвати стосунки з СРСР, британські спецслужби за особистою вказівкою Черчлля убили. Разом з донькою і ще кількома польськими громадянами.

До 2033 року справа розслідування генерала Сікорського, що лежить у британських архівах, закрита грифом “Цілком таємно”.

До Тегерану Черчілль пропонуав визвати УПА воюючою проти нацистів стороною. Але після того як Сталін запропонував “обмін” – СРСР оголошував Махатму Ганді бандитом, терористом і естремістом, а Британія те саме мала зробити стосовно УПА, сер Вінстон погодився.

Та що там УПА! Черчілль під час Першої світової давав арабам слово дворянина, що в разі їхнього виступу проти Туречини, після війни він особисто поставить питання про створення Палестини. Але війна минула і він, наплювавши на честь англійського дворянина, цинічно заявив арабам, що тепер йому вигідніше мати справу з євреями.

В Тегерані ця трійця спокійно ділила світ, не питаючи згоди різних там українців, турків і китайців. І лише якщо хтось (як югослави під проводом Тіто) мали достатньо сили і мужності опиратися, ці поділи давали збій.

До чого це все я?

Подивіться на фото і зрозумійте: немає абсолютно ніякої різниці, хто буде при владі в США – Трамп чи Клінтон, чи Маккейн. да хоч одноокий Джо!

Абсолютно не важливо хто там головує в ЄС.

Якщо ви слабкі – вас продадуть, подарують або обміняють на військову базу десь у Лівії.

Павло Бондаренко, Голос українською.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України