УПА не визнали воюючою стороною під час Другої світової війни. Що отримала Великобританія взамін?

Тегеран-43. Рузвельт і Чечилль тупо “здали” Сталіну поляків, литовців, латишів, естонців, чехів, словаків, угорців. І українців теж

Знаєте, що це фото?

Правильно. Це – Тегеран-43. Тут Рузвельт і Чечилль тупо “здали” Сталіну поляків, литовців, латишів, естонців, чехів, словаків, угорців. І українців теж.

Генерала Сікорського, аби не плутався під ногами із своїм Катинським розстрілом і не вимагав розірвати стосунки з СРСР, британські спецслужби за особистою вказівкою Черчлля убили. Разом з донькою і ще кількома польськими громадянами.

До 2033 року справа розслідування генерала Сікорського, що лежить у британських архівах, закрита грифом “Цілком таємно”.

До Тегерану Черчілль пропонуав визвати УПА воюючою проти нацистів стороною. Але після того як Сталін запропонував “обмін” – СРСР оголошував Махатму Ганді бандитом, терористом і естремістом, а Британія те саме мала зробити стосовно УПА, сер Вінстон погодився.

Та що там УПА! Черчілль під час Першої світової давав арабам слово дворянина, що в разі їхнього виступу проти Туречини, після війни він особисто поставить питання про створення Палестини. Але війна минула і він, наплювавши на честь англійського дворянина, цинічно заявив арабам, що тепер йому вигідніше мати справу з євреями.

В Тегерані ця трійця спокійно ділила світ, не питаючи згоди різних там українців, турків і китайців. І лише якщо хтось (як югослави під проводом Тіто) мали достатньо сили і мужності опиратися, ці поділи давали збій.

До чого це все я?

Подивіться на фото і зрозумійте: немає абсолютно ніякої різниці, хто буде при владі в США – Трамп чи Клінтон, чи Маккейн. да хоч одноокий Джо!

Абсолютно не важливо хто там головує в ЄС.

Якщо ви слабкі – вас продадуть, подарують або обміняють на військову базу десь у Лівії.

Павло Бондаренко, Голос українською.

Comments

0 comments

One comment

  1. Анонім

    А дійсно, який навар британцям з Польщі чи України? То болить лише нам. Полякам ще порівняно легко обійшлося – ні Голодомору, ні колективізації, тільки 45 років в дупу Історії. Це не зрівняти з українцями – вже 71 рік пройшов з кінця ІІ Світової, а ми ще остаточно не звільнились з кацяпського ярма. Якби УПА та АК не повелись на провокації загонів радянських гебнявих, яких закинули за захід України під прикриттям рейду Ковпака “від Путивля до Карпат”, перед Тегеранською конференцією, історія Польщі і України, принаймі Західної, були б зовсім другими.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh