Політика

Українського журналіста затримали в Польщі під час зйомки матеріалу про торгівлю з РФ

Українського журналіста УП Михайла Ткача затримали у Польщі на кордоні з білоруссю під час зйомки матеріалу про торгівлю між Польщею та росією.

Про це повідомляє УП.

«На допиті в комендатурі я повідомив, що ми журналісти, і сказав, що ми знімаємо, як Польща торгує з Росією через Білорусь і як Польща торгує з Білоруссю, як сільськогосподарська продукція йде з Росії та Білорусі в Польщу.

Було видно, що представники польської спецслужби перелякалися. Вони почали мене питати, хто ще про це знає, чи знають про це українські чиновники, український уряд. Розпитували, хто наші джерела, як ми про це дізналися, скільки часу ми працюємо над цією темою», — прокоментував журналіст.

Михайла Ткача разом із його оператором утримували щонайменше 4 години і лише потім відпустили після дозволу «згори», пише видання «Українська правда». Весь цей час журналістам не дозволяли ні з ким зв’язатися.

Після того, як журналістам повернули картки пам’яті, стало відомо, що деякі відзняті матеріали були видалені.

Також під час обшуку поліцейські пошкодили підзарядку для акумуляторів та спілкувалися виключно польською мовою. У самій комендатурі представники спецслужби розмовляли з українцями англійською.

Крім того, українців розпитували, чи будуть вони розповідати публічно, що їх затримували.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України