Війна рф проти України

Зізнався у вбивстві полонених: у Красноярську ліквідовано російського бойовика. ВІДЕО

На росії безжально ліквідовано окупанта, який відкрито вихвалявся участю у війні проти України та вбивством полонених українців і поляків.

Що характерно, вбитий він був не в  бою, а як терорист – був підірваний у машині.

З посиланням на місцеві пабліки блогер “Донеччанин” повідомив: “Красноярськ. Місцеві ТГ-канали повідомляють, що було ліквідовано бойовика Конкеєва Сергія, який зізнався у вбивстві полонених українських воїнів. Його авто було заміновано і підірвано, коли п*дор перебував у ньому”.

“Подвигами” вбивця хвалився у відеочаті, у розмові з випадковим співрозмовником.

“У мене є дві медалі… Я тобі більше хочу сказати. Я особисто розстріляв трьох українців і двох поляків ножем зарізав. Поляків-найманців – я їх особисто зарізав, я особисто. Зарізав, коли вони в полоні були”, – хизувався під час розмови Конкеєв.

Коли ж співрозмовник повідомив окупанту, що записав цю розмову, той зневажливо відмахнувся: “Мені пох*й взагалі”.

Як виявилося згодом, бравада була зайвою. З 31 липня 2023 року Конкеєв Сергій Олександрович, який проживає в Красноярську, 5 травня 1987 року народження поповнив базу військових злочинців на сайті “Миротворець”. Крім номерів телефонів, сторінок у соцмережах і паспортних даних, у його профілі було вказано також точну інформацію про місця проживання окупанта.

Вказували також причину внесення до бази: участь у війні проти України і те саме горезвісне зізнання у страті військовополонених.

Та зрештою карма воєнного злочинця таки наздогнала – і вона виявилася значно стрімкішою за потенційний вирок, на який Конкеєв у майбутньому міг був довго чекати на лаві військового трибуналу.

Відповідальність за ліквідацію злочинця на себе взяли активісти “партизанського руху проти путінізму “Екстреміст”.

“Сьогодні в Красноярську силами партизанського руху “Екстреміст” був ліквідований військовий злочинець Конкеєв Сергій Олександрович. Крім порушення статті КК РФ “про найманство”, перебування в окупаційному контингенті на території України, Конкеєв під запис зізнався у військових злочинах (розстріляв 3 українців і зарізав 2 польських добровольців). Також цікавим є і його місце роботи. Згідно з офіційними даними про працевлаштування, він працював вертухаєм у СІЗО -1 Красноярська, яке багато разів фігурує в розслідуваннях щодо катувань підслідних. Окремо дякуємо за сприяння в партизанській акції нашим колегам із РПД “Скрепач”, – зазначено в повідомленні.

Як уточнили в русі, “Сергій загинув від вибуху прикурювача”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України