Війна РФ проти України

Українські захисники звільнили 40 населених пунктів на півночі Донецької області

У деокуповані міста та села поступово повертається життя. На сьогоднішній день у Донецькій області звільнено 40 населених пунктів у Лиманській та Святогірській територіальних громадах. Там розпочато відновлення інфраструктури, тривають стабілізаційні заходи, повідомляє прес-служба Кабміну.

В уряді зазначають, що, за даними Мінреінтеграції, у звільнених населених пунктах на півночі Донецької області вже розпочато відновлення інфраструктури, також там відбуваються стабілізаційні заходи.

При цьому продовжується пошук власників зруйнованих будинків. У селах Хрестищі та Маяки відновлюють електропостачання. У Святогірську проводять роботи з відновлення мобільного зв’язку.

У Кабміні додають, що зараз у Лимані, Святогірську та селищі Ярова вже відновили виплати пенсій, тривають нарахування соціальних виплат населенню, здійснюється виплата одноразової допомоги від Товариства Червоного Хреста України.

Раніше повідомлялося, що триває двісті двадцять сьома доба героїчного протистояння українського народу російському широкомасштабному вторгненню. Українські військові продовжують нищити російських окупантів. ВСУ відбили атаки ворога, який намагається наступати на Бахмутському та Авдіївському напрямках.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України