Економіка

Українські воїни отримають додаткові виплати

З 1 січня 2023 року в Україні набув чинності закон, який встановлює щомісячні виплати грошової допомоги людям зі званням Героя України.

Про це йдеться у Телеграм-каналі заступника Міністра оборони Ганни Маляр.

Так, згідно із законом, запроваджується щомісячна виплата грошової допомоги:

  • у розмірі трьох мінімальних зарплат – особам, яким надано звання Герой України з врученням ордена “Золота Зірка” (20 100 грн);
  • у розмірі двох мінімальних заробітних плат – лицарям ордена “Богдана Хмельницького” трьох ступенів (13 400 грн.);
  • у розмірі однієї мінімальної заробітної плати – кавалерам ордена “За мужність” трьох ступенів (повні кавалери) (6700 грн).

Також встановлюється щомісячна виплата грошової допомоги у розмірах від трьох до однієї (з розрахунку на місяць на сім’ю) мінімальної зарплати членам сімей померлих чи нагороджених посмертно осіб, яким присвоєно звання Герой України з врученням ордена “Золота Зірка”, лицарів ордена “Богдана Хмельницького” трьох ступенів та кавалерів ордену “За мужність” трьох ступенів.

Варто зазначити, що з 1 січня 2023 року мінімальна зарплата становить 6700 гривень, а прожитковий мінімум для працездатних осіб – 2684 гривень.

Раніше повідомлялося, що українці можуть подати заяву про призначення пенсії через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Пенсійний фонд України надав чіткий алгоритм дій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України