Авторські статті

Українські організації здобули перемогу the Future of Emerging Europe Award 2023

Київ, 10 листопада 2023 року. Українські організації Energy Act for Ukraine та PR Army отримали престижні нагороди міжнародної премії Future of Emerging Europe Award 2023 у сфері зеленої енергетики та свободи ЗМІ. Нагородження відбулося в межах щорічного Future of Emerging Summit, що проходив 7-8 листопада в Брюсселі.

Фонд Energy Act for Ukraine переміг у номінації Green Energy Initiative «За рішучість забезпечувати школи зеленою енергетикою в регіонах, які постраждали внаслідок війни». Водночас діяльність громадської організації PR Army була відзначена найвищою оцінкою журі в номінації «За свободу медіа та відповідальне висвітлення».

«Бачити щасливі обличчя дітей, які можуть продовжувати навчання, попри блекаути та жахіття війни; і допомагати їм продовжувати навчання, а також виборювати їх право на щасливе дитинство – місія нашого фонду, який був створений в березні 2022 року, від початку повномасштабного вторгнення. Я дякую за цю нагороду, за відзнаку нашої діяльності в галузі відновлюваної зеленої енергетики, за вашу підтримку нашої команди, яка працює над тим, щоб діти в Україні продовжували отримувати доступ до освіти та спілкування зі своїми однолітками», – сказала Юліана Оніщук, засновниця Energy Act for Ukraine.

«Україна як ніколи потребує неспинної підтримки цивілізованого світу через тривалу й масштабну збройну агресію РФ. Поруч із реальним полем бою в медійному просторі триває протистояння за думку іноземної спільноти. Від перших годин 24 лютого та вже понад 600 днів команда українських піарників бореться за правду проти пропаганди Кремля. Ми даємо звучати в західних ЗМІ голосам перевірених українських експертів і людей, які стали свідками подій в Україні. Ця нагорода – визнання роботи моїх колег, які щодня доносять у міжнародні медіа достовірну інформацію про війну», – зазначила Юлія Петрик, співзасновниця PR Army. 

У межах церемонії організатори відзначили також роботу українських організацій, як Sigma Software, Sunshine Cafe, Creating Export Academy in Ukraine, а також української письменниці Любові Якимчук, керівниці ГО «Молоді лідерки» Анни Попсуй та підприємиці Альони Андрук.

У номінації «Архітектури майбутнього» перемогла українська візіонерка Наталія Микольська, а міністр цифрової трансформації Михайло Федоров здобув нагороду в номінації «Громадський діяч 2023 року». У номінації «Демократія та верховенство права» перемогла українська організація Медійна ініціатива за права людини «За рішучість розслідувати та повідомляти про воєнні злочини, і допомагати притягати військових злочинців до відповідальності».

Довідка:

Future of Emerging Summitщорічна подія, яка об’єднує однодумців та ключові організацій, що мають значущий вплив на формування регіону Східної Європи. Цьогоріч програмні заходи Future Emerging Europe зосереджувались на обміні знаннями, прийнятті конкретних заходів і відзначенні досягнень, серед яких був щорічний саміт і церемонія нагородження Emerging Europe Awards. 

Pushing the Region Forward – з таким девізом працювала дводенна подія, протягом якої відбулася зустріч галузевих експертів, лідерів думок і візіонерів, які обговорювали найактуальніші виклики та можливості. 

Благодійна організація  Energy Act For Ukraine Foundation – неприбуткова організація, заснована у квітні 2022 року. Постачання енергетичного обладнання з акцентом на відновлювану енергетику та організація будівництва сонячних станцій є головним пріоритетом діяльності організації, яка направлена на допомогу закладам освіти, охорони здоров’я, медичним працівникам та постраждалим внаслідок бойових дій громадам в Україні.

PR Armyнезалежна неприбуткова організація українських експертів з комунікації. Команда працює зі світовими медіа та зв’язує українських свідків війни, офіційних осіб та експертів із різних тем із міжнародними журналістами. Місія PR Army – допомогти Україні виграти інформаційну війну проти РФ та побудувати імідж України як демократичної та незалежної європейської країни. Запущена через кілька годин після повного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року. Ядро PR Army – це команда волонтерів-комунікаційників.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України