Новини

Користь для здоров’я із забутого джерела

Насіння канабісу є дивовижним джерелом корисних речовин і має безліч застосувань у медицині, кулінарії, косметології та навіть легкій промисловості. Наші предки знали всі цінності дивовижних рослин коноплі та вміло користувалися цими дарами природи.

З давніх-давен відомо, що насіння марихуани багате білками, амінокислотами, вітамінами та мінералами. Воно містить у собі всі вісім незамінних амінокислот, що робить його ідеальним джерелом рослинного білка. Таке поєднання всіх амінокислот в одному продукті зустрічається досить рідко, тому купити насіння марихуани варто вже тільки з цієї причини. Крім того, це насіння багате на вітаміни Е і С, які є потужними антиоксидантами, допомагаючи боротися з вільними радикалами в організмі.

Наші предки давним-давно помітили користь конопляного насіння для роботи серця, кишківника та інших органів. Пізніше вчені з’ясували, що конопляні зерна містять велику кількість ненасичених жирних кислот, включно з омега-3 та омега-6. Ці жири сприяють зниженню рівня холестерину в крові, покращують роботу серця і судин, знижуючи ризик розвитку серцево-судинних захворювань. А ще насіння марихуани містить розчинні та нерозчинні волокна, які підтримують здоров’я травної системи. Вони допомагають запобігти закрепам і підтримують нормальний режим кишківника.

Завдяки сучасним дослідженням стало відомо, що зерна канабісу багаті комплексом вітамінів і мінералів, які збільшують рівень енергії в організмі. Вони є чудовим ранковим перекусом або добавкою до здорового снеку, збагачуючи організм необхідними поживними речовинами. А крім того вміст вітаміну Е в насінні коноплі допомагає поліпшити стан шкіри. Цей вітамін сприяє зволоженню і пом’якшенню шкірних покривів, роблячи її більш пружною і молодою. Також антиоксиданти в складі насіння допомагають боротися з ознаками старіння і запаленнями шкіри.

Цікавим фактом є те, що насіння марихуани не містить психоактивних речовин, тому його вживання абсолютно безпечне та легальне. Корисні властивості таких зерен роблять їх цінним продуктом для тих, хто прагне підтримувати здоровий спосіб життя і харчуватися корисними продуктами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України