Здоров'я

Українцям, які постраждали від насильства під час війни, пропонують допомогу: куди звертатися

В Україні дівчатам та жінкам, які постраждали від насильства під час війни, надається спеціалізована допомога.

Елеос-Україна – мережа громадських організацій, яка працює з 2014 року та має осередки у 15 регіонах України.

Спільно з партнерами створено проект “Поруч із тобою”, в рамках якого постраждалим жінкам та дівчатам надається цілий комплекс необхідних послуг. Цей проект спрямований на фізичне та психологічне відновлення.

У рамках цього проекту створено та відкрито реабілітаційний шелтер для постраждалих жінок. Шелтер Святої Ольги знаходиться в одному із гірських сіл Івано-Франківської області. Проект надається комплексна допомога. Постраждалі можуть отримати її як на базі реабілітаційного шелтера, так і віддалено: такі, як психологічний супровід, медичний супровід, гуманітарну допомогу, правову, соціальну підтримку.

Також волонтери евакуювали людей під обстрілами, ризикуючи щоденно життям. На маршрутах їх супроводжує соціальний працівник жінка, яка під час маршруту підтримує постраждалих жінок.

Потерпілим надається медична допомога у співпраці з 5 клініками в Україні – 2 в Івано-Франківську, 2 у Києві, 1 у Закарпатті.

У проекті працює “гаряча лінія” кризового психологічного консультування та переадресації на комплекс допомоги проекту або на допомогу окремих конкретних його частин – з урахуванням найбільших потреб постраждалої за коротким номером для звернень 5522.

Реабілітаційний Шелтер працює щодня, там проживають постраждалі від військових злочинів жінки, жінки, які перебували в полоні в російській в’язниці, жінки зазнали тортур з боку російських військових. З моменту впровадження проекту допомогу отримали понад 120 жінок (віддалено на базі шелтера) з Київської області, Донецької, Херсонської, Миколаївської, Луганської областей.

Контакти для звернення +380 98 389 7706.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України