Авторські статті

Українці можуть отримати 16 тисяч гривень на дрова

З початком опалювального періоду гостро постає питання забезпечення українців, які цього потребують, дровами.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Кабмін за підтримки партнерів запускає експериментальний проект із додаткового забезпечення населення дровами.

У своєму виступі на засіданні Кабміну він наголосив, що з початком опалювального періоду також важливим є питання надання державної підтримки вразливим категоріям населення.

За його словами, субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримують 1,3 млн. сімей, в середньому в жовтні це було близько 760 гривень на сім’ю.

Також 1,2 млн. сімей отримують пільги на оплату житлово-комунальних послуг. Середній розмір таких пільг – 850 гривень на місяць.

“Серед іншого, за потреби, сім’ї отримують субсидії на тверде паливо, граничний розмір яких становить 7 тисяч гривень на домогосподарство на рік. Цієї суми, на жаль, не вистачає для покриття потреб. Тому сьогодні за підтримки партнерів запускаємо експериментальний проект із додаткового забезпечення населення дровами”, – зазначив прем’єр.

Як повідомив Шмигаль, граничний розмір субсидії на придбання твердого пічного побутового палива тепер зросте більш ніж удвічі і становитиме 16,2 тисяч гривень на рік для однієї родини.

“У такий спосіб даємо людям ресурс для опалення там, де немає можливості опалювати приміщення газом”, – додав глава уряду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України