ЄС|NATO

“Україна разом з НАТО запустила виробництво 125-мм боєприпасів для бойової підтримки ЗСУ

За співпраці з країною-членом НАТО, Державний концерн “Укроборонпром” запустив виробництво 125-мм танкових боєприпасів, які вже застосовуються Збройними силами України в боях проти окупантів. Це вже другий боєприпас, виробництво якого було організовано за кордоном.

Раніше “Укроборонпром” повідомляв про спільне виробництво 120-мм мін з одним з членів Альянсу. Україна успішно розгорнула власне виробництво 82-мм та 120-мм мінометних мін та 122-мм та 152-мм артилерійських боєприпасів.

Зауважимо, що виробництво цих боєприпасів відбувається за кордоном з урахуванням безпеки, проте українські фахівці беруть участь у процесі виробництва.

“За замовленням Міністерства оборони України вже поставлено першу партію 125-мм снарядів для танків Т-64, Т-72 і Т-80, якими Сили безпеки та оборони України б’ють окупантів”, – йдеться у повідомленні “Укроборонпрому”.

Україна спільно з НАТО розгорнула виробництво 125-мм снарядів, якими ЗСУ вже б’ють рашистів

 

Це вже другий боєприпас, виробництво якого було організовано за кордоном у співпраці з країною-членом НАТО – раніше “Укроборонпром” повідомляв про початок спільного виробництва з одним з членів Альянсу 120-мм міни на розосереджених виробничих потужностях, частина з яких розташована в одній з країн Європи – зазначили у концерні

120-мм міна, фото "Укроборонпром"
120-мм міна, фото “Укроборонпром”

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України