Авторські статтіВійна рф проти України

Українські ВМС провели тактичні навчання бригади морської піхоти. Фото

У Військово-Морських Силах Збройних Сил України проводяться тактичні навчання бригади морської піхоти з бойовою стрільбою. Навчання проходять згідно плану бойової підготовки на одному з навчальних полігонів, що на Миколаївщині.

Навчальними цілями заходів є удосконалення практичних навичок командування з’єднання в прийнятті рішень за обстановкою, що склалася, управління підпорядкованими підрозділами та вогнем під час виконання бойових завдань у реальних умовах, набуття практичних навичок особовим складом підрозділів у виконанні бойових завдань. Крім того, перевіряється рівень злагодженості підрозділів.

— Особовий склад з’єднання демонструє відмінні навички. Сформована цього року бригада морської піхоти готова до виконання завдань за призначенням, — наголосив керівник навчання начальник штабу — перший заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Андрій Тарасов.

У ході навчань морські піхотинці здійснили марш у район бойового призначення, займалися організацією інженерного обладнання та маскуванням районів, охороною й обороною місць розташування, проведення повітряного та морського десанту, захопленням прибережної території умовного противника. Крім того, завданнями підрозділів були здійснення прориву оборони, рейдові дії, форсування водної перешкоди, встановлення контролю над визначеною територією, здійснення маршу в район відновлення боєздатності тощо. Поставлені завдання морські піхотинці виконують спільно з танковими підрозділами, протитанковою артилерією, інженерними підрозділами за підтримки штурмової та армійської авіації, реактивної і ствольної артилерії.

Хід проведення навчання проінспектували начальник Генерального штабу — головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Віктор Муженко і командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Сергій Гайдук. Генерал-полковник Віктор Муженко дав позитивну оцінку діям керівництва і всього особового складу, задіяного у проведенні навчань.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України